dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Lucyna1

  1. Jaśmin inve-story

    We wrześniu kupiłam sobie na starociach świecznik podsufitowy. Oczywiście został pomalowany na biało z przecierkami. Przyozdobiłam go kryształkami svarowskiego. Jak dla mnie -jest bomba.




    bardzo lubie jego ciepłe nastrojowe światło

    ...
  2. Jaśmin inve-story

    Rewolucje przeżyła sypialnia, która zmieniła się ze stylu dalekowschodniego na styl można nazwać wiejski poprzez zmianę dodatków.





    to stare krzesełko przez nas odnowione które stoi przy toaletce
    ...
  3. Jaśmin inve-story

    sama nie wiem od czego sie to wszystko zaczęło. Wiem ze pierwszą zmiana było przemeblowanie w marcu salonu z okazji imprezy urodzinowej syna. To miała byc tylko tymczasowa zamiana miejsc stołu i sofy ,lecz zmiana mi sie tak spodobała ze jest po dzień dzisiejszy :-))



    ...
  4. Jaśmin inve-story

    Mieszkając w domu prawie 1,5 roku doszłam do wniosku ze nowoczesność nie jest przeznaczona dla mnie. Jest chłodna ,mało przytulna i źle sie w niej czuliśmy. Zaczęłam szukać innego pomysłu na dom.
    Nie dało sie oszukać mojej romantycznej duszy. Całe życie fascynowały mnie koronki, falbanki i babcine przedmioty.Nie wiem dlaczego tak bardzo chciałam mieć do w nowoczesnym klimacie :-? . To zupełnie się kłóci z moim wnętrzem.
    Zaczęłam sprowadzać do domu przedmioty ...
  5. Jaśmin inve-story

    Matko z córka jak mnie tu juz dawno nie było. Fotosik bardzo skutecznie mnie zniechęcił do wpisów i wstawiania zdjęć. Większość moich zdjęć jest niedostępnych, ale spróbujemy ich ominąć szerokim łukiem.
    U nas prze ten czas przez dom był przemarsz" wojsk radzieckich" które totalnie zmieniły dom od środka.
    Byc może wkrótce sie odezwę i cos wkleję.
Strona 2 z 18