dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Lucyna1

  1. Jaśmin inve-story

    Wklejam pierwsze zdjęcia naszej sypialni po liftingu :D . Kolor ścian to pudrowy róż, dodatki miały byc czarne ,lecz nie wyglądały tak ładnie jak brązowe. To jest nowoczesna sypialna z nutką Dalekiego Wschodu.




  2. Jaśmin inve-story

    Od dwóch miesięcy mamy w domu sprzątająca gosposię. Ma na imię Roomba
    oto ona:


    jestem zachwycona możliwościami tego sprzętu. Najwygodniejsze dla mnie jest to, ze wychodząc z domu do pracy włączam ją, a po przyjściu mam czyściutki domek. Schodów niestety nie sprząta,wiec to już robię własnymi ręcyma.
    Najbardziej z udogodnień cieszą się chłopcy,którzy nie muszą w domu odkurzać ...
  3. Jaśmin inve-story

    Po roku pomieszczenie w naszym domu zwane sypialnią doczekało sie wreszcie łóżka z prawdziwego zdarzenia :) .

    Czeka nas przemalowanie pomieszczenia z fiołkowego na pudrowy róż, zmiana dodatków najprawdopodobniej na czarne. Uchylę rąbka tajemnicy- tworzy sie wnętrze w klimacie orientalnym. Trochę czasu to potrwa zanim wszystko skompletuję, ale spełnię swoje ciche marzenia. Wnętrza tego typu charakteryzuje mistycyzm i minimalizm. Postaram się osiągnąć taki klimat. ...
  4. Jaśmin inve-story

    Z okazji pierwszej rocznicy pomieszkiwania zakupiliśmy sobie z moim mężem automat do pieczenia chleba :) .Myślę ze będziemy teraz zawsze mieć świeże pieczywko a dzieci maniacy pizzy wreszcie będą sobie ją robić sami .

  5. Jaśmin inve-story

Strona 3 z 18