dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

rafałek

  1. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    130. Mieszkamy !!! czyli do przeprowadzki -3 dni

    Od soboty mieszkamy !!! niby nic :wink: , ale mieszkamy. W sobotę odbyła się główna część przeprowadzki. Ale co to za przeprowadzka bez przygotowań - były (i jeszcze są) pudła, worki i kartoniki. Wszystko dobrze przemyślane i popakowane, wszystko dopracowane do ostatniego detalu, wszystko dopiete na ostatni guzik... no dobrze przestanę ściemniać, bo pewnie i tak nie uwierzycie. A tak na serio - wiekszość gratów do ...
  2. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    128. Miły akcent

    Z samego rana złożyłem papiery w moim ZE na przyłączenie domu do sieci i zmianę taryfy na domową (G). Pan szybko przejżał papiery i stwierdził, że wszystko jest OK. Za kilka dni ktoś podjedzie, spisze licznik i przywiezie nową umowę do podpisania. I to mi się podoba. Od samego początku mój ZE wykazuje bardzo dobrą wolę i dobre wyniki - szybko podłącza i szybko działa.
  3. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    127. Wszystko się wali... :cry:

    Od czego by tu zacząć. Może od złego a tego trochę się wali na głowę. Momo robienia ciągłęgo rabanu i systematycznego nękania TPSA nie chce mi założyć kablowego telefonu. Chyba za blisko chcę się przenieść, bo wg jednego pomiaru trzeba by dociągnąć 110 m kabla a wg innych poniżej 100. Jedno ciągnięcie to od słupka przy drodze, ale trzeba przejść pod podjazdem 9wybetonowanym) u sąsiada, drugie to wyjście z bloku gdzie ...
  4. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    126. za 6 dni przeprowadzka :o

    Czasu coraz mniej a ja mam ciągłe zaległości. Drzwi dla szklarza ciągle niegotowe. Podłoga do salonu dopiero bedzie we wtorek. Za to gniazdla i wyłączniki mam już prawie wszystkie. Co ciekawe - w jednej puszcze gdzie trafił wyłącznik krzyżowy zostały mi wolne 2 kable. Nie mam pojęcia do czego one są? Napięcia w nich nie ma, a co ciekawsze wszystko działą (nie sprawdzałem tylko oświetlenia przed domem) - chyba zadzwonię do elektryka ...
  5. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    125. Trochę nadrobię zaległości... :oops:

    Zacznę od obiecanych fotek, a potem troszkę opisówki...

    Robi sie kuchnia. Robi się już 3 dzień, ale za to z perfekcyjną dokładnością. Mamy nadzieję, że efekt końcowy będzie suuuper.


    Tak obecnie wygląda jadalnia w wykuszu


    A tak salon. ...
Strona 11 z 36