dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

rafałek

  1. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    176. Robimy elewację

    Od tygodnia ekipa krzata się przy naszej elewacji. Przyznam, że odzwyczailiśmy się od ruchu dookoła naszego domu - brak prywatności itp. Ale ogólnie ekipa jest OK - dużo robi, mało gada, utrzymuje czystość i starają się robić mało szkód. Upadła wersja z tynkiem Alpolu - nawet majster który nasz początkowo do niego namawiał teraz jest przeciwny - wykonał właśnie jedną elewację i twierdzi, że porażka. Po południu postaram się zamieścić ...
  2. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    175. Fotki...



    Majka...




    I znowu Majka...




    Nowa "zabawka" starszych dzieci.



    U mnie w lesie... drewno na Wasze domy ...
  3. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    174. Trochę mnie nie było

    Trochę mnie nie było. Na górze mieszka już starsza córka, ja przymierzam się by zrobić sobie gabinet do pracy, a dzieciaki mają bawialnię.
    W tym oku jak sie uda zrobimy elewację... na razie czekamy na wycenę.

    Pozdrawiam
  4. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    173. Ciag dalszy poddasza.

    Wczoraj dowiozłem wybrane w sobotę panele na poddasze. W holu bedzie akacja, u mnie (gabinecik) jesion, u córki kasztanowiec a w sypialni (jeśli ją tam kieydś zrobimy - największy pokój na poddaszu) klon.
    Jak na razie jestem zadowolony. Mimo upałów na górze jest całkiem przyjemnie. A jak wyglądało poddasze kilka dni temu możecie zobaczyć poniżej:
    Odsłonięty fragment ścianki kolankowej - jest na tyle nicka, że ja przesuwamy. ...
  5. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    172. Po wyprawie

    Własnie wróciliśmy z wyprawy za panelami. Do holu na górze kupiliśmy imitację akacji. W pozostałych pokojach będzie jesion, jawor i kasztanowiec... no chyab że się nam coś odmieni :wink:
    Z jakąś melancholią przechodziliśmy koło deski barlineckiej... tylko skąd na to brać kasę :roll:

    Pozdrawiam
Strona 2 z 36