dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

rafałek

  1. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    171. Trochę zaległości

    Praca i obowiązki doprowadziły do zaległości forumowych które choć trochę podgonię. Prace na poddaszu są juz mocno zaawansowane i przyznam, że dość słabo udokumentowane fotograficznie. Schodziaż umówiony na koniec czerwca początek lipca a pierwszy tydzień lipca ma być terminem końcowym wykończenia poddasza. A jak to wyglądało zobaczycie na fotkach. Wcześniej jeszcze zaległe fotki z rabaty mojej zony... może jutro zrobie bieżące - niestety ...
  2. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    170. Czas sie reaktywować...

    Pozdrawiam cierpliwych czytelników mojego dziennika. Dla cierpliwych informacja - reaktywuje dziennik, a to ze względu na wykańczanie poddasza.

    Znalazły się nieoczekiwanie środki finansowe więc nie ma co czekać - będą schody na górę i całe poddasze za wyjątkiem łazienki - znaczy łazienka bedzie tylko ocieplona i obłożona płytami i na tym koniec, no chyba, ze znowu znajdą sie środki płatnicze, ale na tyle szczęście ...
  3. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    169. Zima to taki dobry czas na przemyslenia...

    No to tak sobie z pewnej perspektywy myślę, że wiele spraw w domu pewnie bym teraz zmienił, ale wiele jest bardzo trafionych.
    Dzś wiem, że na pewno bym zrobił wyczystkę na poddaszu o czym piszę w innym wątku. Jednak pomysł do wszechstronnym okablowaniem domu okazał się bardzo trafiony. Telefon mimo, że bezprzewodowy to jednak lokalizacja "bazy" jest bardziej ułatwiona... przekładaliśmy już 3x 8). O ...
  4. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    168. Trochę zaległych fotek

    Jesienne zbiory (to mocno zaległa fotka :oops: )



    A takie coś lata nam po niebie... chyba mamy jakieś skrzyżowanie nad głową - dobrze że latają wysoko.



    A tu najnowsze zakupy:

    Kinkiety gipsowe (zakup z Allegro) i obraz. Ten żona próbowała wylicytować, ...
  5. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    167. Coś na poczatek...
    Tak wygląda nasza okolica z góry...
    Czy są to fotki z samolotu (możliwe), czy z satelity? nie wiem, ale jak na naszą dzicz wygląda całkiem nieźle.



    Jest to najlepsze zbliżenie jakie znalazłem w necie.

    Jeśli kogoś interesuje to szukajcie tu: www.geoportal.gov.pl
Strona 3 z 36