dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

banko

  1. Jak Banko Dogodnego (C148) budowa? -kontynuacja

    Jako, że od ostatniego wpisu nieco się zmieniło, a mąż się wkurzył na fotosika, bo mu fotki gdzieś zniknęły, wklejam aktualne foty z postępów na budowie.

    Salon -półki własny projekt męża


    Salon i kawałek kuchni


    Salon



    ...

    Updated 16-05-2010 at 21:46 by banko

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Jak banko Dogodnego (C148) budował

    Cześć. Co do okien to wszystkie zrobiłem na wysokość 150 cm ( w projekcie były 3 na 120 i chyba 2 na 140) Pozbyłem sie jednego okna w kotłowni a dodałem w salonie na tej samej ścianie co znikło z kotłowni.
    NIe mam pomysłu na co zwracać szczególną uwagę a na co mniejszą. Powiem tak dokąd mogłem być i byłem na budowie wszysttko było robione jak ksiązka pisze odkąd nie byłem robione było by było zrobione. Niewyłapane w trakcie bawoły wychodzą teraz. Zauważyłem ...
  3. Jak banko Dogodnego (C148) budował

    Cześć.
    Instalacje w środku dobiegają ku końcowi. Tynki zaczną się jednak tydzień później niż zakładałem więc mam czas na dokończenie tego czego nie udało mi się skończyć, a właściwie tego co ostatnio przyszło mi do głowy czyli oświetlenia awaryjnego ciągów komunikacyjnych oraz okablowania tak na przyszłość pod system multiroom mam nadzieje że kiedyś będzie to można zamontować za pieniądze, które posiada przeciętny zjadacz chleba).
    A wczoraj walczyliśmy ...
  4. Jak banko Dogodnego (C148) budował

    Dzisiaj wkońcu dojechały drzwi wejściowe. Jutro zakończenie ocieplania bo przez brak drzwi została jedna ściana niedorobiona:-)
    Hydraulika w trakcie, elektryka zakończona. Mam 7 dni roboczych na zrobienie wszystkich innych instalacji w środku. Biorąc pod uwagę że mam tylko dwie ręce, a roboty jest conajmniej na dwuch to będzie trzeba troszkę zagęszczać ruchy bo od 28 zaczynamy tynkowanie.
    Parę fotek z aktualnego pola walki:

    ...
  5. Jak banko Dogodnego (C148) budował

    Od jutra jeśli pogoda pozwoli naciąganie kleju z siatką na styropian. Potrzebne są dwa dni pogody i domek będzie zaizolowany.
    Jutro również swoją pracę kończą panowie elektrycy. Polecam wszystkim sposób prowadzenia instalacji jaki zaproponowali u mnie. Jestem zadowolony bo nie ma plątaniny kabli na scianach. Na ścianach idą tylko przewody do oświetlenia. Wszystkie gniazda rozprowadzone są po podłodze w rurach PCV.
    Małe prawdopodobieństwo że będę wiercił dziury ...
Strona 2 z 11