dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

gosia888

  1. Iskierka Gosi :)

    Trochę nie pisałam więc mam zaległości ale napiszę co tam u mnie.

    Po pierwsze dom mi buduje strażak i fundamenty ma zacząć pod koniec sierpnia a ściany w połowie września. Całe szczęscie że go zmieniłam bo gdybym go nie zmieniła to by nici z domu były.
    Ten murarz cwaniaczek nabrał tyle zamówień, że nie zamierzał mi wybudowac domu a po za tym wiem to również od tej samej osoby iż nawet nie wiedział jak ocieplić fundamenty. Normalnie porażka. Całe ...
  2. Iskierka Gosi :)

    Zacznę od tego, że połozenie domu już jest własciwe. Ale kolejna wpadka była architekta nie uwzględnil zmiany okien z drzwiami do kotłowni. Na razie chyba nie bedziemy tego odkręcac, zobaczymy.

    Ja się spiesze z kupnem materiałów bo murarz powiedzial ze juz może wchodzic do nas a tutaj podczas rozmowy mu sie wymsknelo że dom który miał być robiony po nas robi przed nami tak więc sierpien/wrzesien moze do nas wejsc. Co prawda mowi ze juz moze w lipcu cos tam zrobią, ...
  3. Iskierka Gosi :)

    Dzisiaj nie będzie tak radośnie.
    A więc architekt umieszczając nasz dom pomylił się o 90 stopni. Teraz to odkręca, zobaczymy z jakim skutkiem.
    Elektrownie załatwiliśmy znaczy dopiero umowę podpisaliśmy ale i tak dobrze że dadzą nam prowizorkę bo wstępnie miał być docelowy prąd w 10.2008

    Drewno zamówione będzie 2 czerwca.
    Reszta materiałów jeszcze nie bo się gubię w obliczeniach a nie mam nikogo do pomocy.

    Jejku przeraza mnie ta budowa.
  4. Iskierka Gosi :)

    Dzisiaj jedna super wiadomość
    DOSTAŁAM POZWOLENIE NA BUDOWĘ
    Po 8 dniach czekania. Zaskoczyło to mnie bardzo a przede wszystkim przeraził mnie brak materiałów. Znaczy jedynie cegłe mamy zamówioną.
    Chyba teraz naprawdę się zaczeło budowanie.
  5. Iskierka Gosi :)

    Nie pisałam, bo nie miałam o czym.
    Teraz w zasadzie tez nie mam nic waznego do powiedzenia. Pozwolenie na Budowe czeka w starostwie. My się zaczeliśmy za materiałami oglądać. Problem jest bo nie wiem ile czego zamawiać. Murarz taki mało pomocny. Jejku ile z tą budową roboty. Już bym chciała żeby chociaż fundamenty zaczeli kopać. Żeby bylo cokolwiek widac.
    Trzymajcie kciuki za PnB zeby sie nie przyczepili do drogi.
Strona 2 z 4