dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

gosia888

  1. Iskierka Gosi :)

    Spokorniałam

    Po poniedziałkowym wkurzeniu emocje trochę opadły. Ale w poniedziałek byłam na tyle wkurzona że zaczełam szukac innego murarza. A więc po kolei.

    Murzarz nr 1. wydawał się solidny - strażak a polecil go mój kierwonik budowy. Ale nie jest pewien czy się wyrobi w tym roku bym musiała zadzwonic w połowie czerwca i sie dowiedziec. Cena 20tys sama murarka bez dachu
    Murarz nr 2. do Sulejówka az do niego jechalam robil u Wicka ktorey na forum muratora ...
  2. Iskierka Gosi :)

    kolejna porażka na rocznicę
    Dzisiaj obchodzę drugą rocznicę ślubu i nie sądziłam że taka będę wk%$$#iona. Problem stanowi murarz. Jak już pisałam podniósł się ale to przeżyłam, ale po czasie zaczęło mnie zastanawiać dlaczego murarz ma mi zostawić piach bez wylania chudego betonu. On uważa że to standard. Ja zaczęłam przeglądać forum i okazało się że to nieprawda. Więc dzwonie do niego a on po chamsku do mnie że może mi zrobić ale za 11zł/m2. A ja że i tak ...
  3. Iskierka Gosi :)

    Pierwsza porażka

    W niedzielę widziałam się z murarzem. Bałam się tej rozmowy bo wcześniejsza rozmowa była taka trochę palcem na wodzie pisana. Zobaczył rysunek w katalogu i tak na oko powiedział 20-25tys. Daliśmy mu zaliczkę, bo baliśmy że już nie znajdziemy nikogo. No i wczoraj umówiliśmy się na podpisanie umowy.
    Przejrzał projekt i powiedział że musi sie podnieść. Gadał bzdury że to poddasze użytkowe ( a co niby wtedy nie widział ) i takie tam i ...
  4. Iskierka Gosi :)

    zrobiłam podpis, ale on chyba dopiero działa jak się napisze post.
  5. Iskierka Gosi :)

    a teraz może napiszę o problemach jakie czekają nas na budowie, a dokładnie przed uzyskanie PnB.
    Po pierwsze nasz droga dojazdowa do działki okazała się nie gminna. Rok temu własciciel przekształcił pole na działki budowlane. Droga do 14-stu nowo stworzonych działek miał byc zapewniony przez decyzje w której droga staje się gminna. Niestety decyzja została błędnie sformułowana i droga dalej nie jest własnością gminy. W gminie mają to odkręcać ale im to słabo idzie. ...
Strona 3 z 4