dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kajetana

  1. zaczynam pisanie

    przed sobą widzę plażową piłkę, chodzę jak kaczka. Od miesiąca mam trudności ze zwykłymi czynnościami - pochylanie, klękanie, noszenie.
    W zasadzie to co kilka dni moją czynnością sportową jest odkurzanie tych wspaniałych 140m2 oraz mycie podłogi :)
    Chciałam umyć okna przed urodzeniem Młodego, ale na szczęście kuzynka mi zakazała - że od podnoszenia rąk można wcześniej urodzić.
    Nie ukrywam, że nawet bym chciała aby Młody wyskoczył choć 2 tygodnie ...
  2. zaczynam pisanie

    oj - dziś o świcie widać nadchodzącą jesień w ogrodzie...
    na wschodzie już słońce, ale jednak jesień. A że mnie mąż przed 6 rano obudził, więc napaliłam w kominku. Pewnie jeszcze się schowam pod kołdrą w sypialni tym bardziej, że wykończeniowiec ma być po południu.
    Nasz kot stał się totalnie gdziesiowym kotem - gdzieś łazi całe dnie i noce :wink:
    Niestety wraca z tych wycieczek, a to z wyrwanym pazurem, a to z ranami na głowie, a to znów kulawy ...
  3. zaczynam pisanie

    nie daję rady nerwowo z facetem wykańczającym naszą dużą łazienkę. Raczej go nie ma niż jest; mówi, że będzie a nie przyjeżdza.... KOSZMAR !!!
    A ma jeszcze inne mniejsze rzeczy do zrobienia, tylko że ja nie mogę już :x
    Wczoraj sobie poprawiłam nastrój - wpadłam do Prima Flory Owińska i kupiłam roślinki do ogrodu z wyprzedaży.
    Kupiłam 7 ogników, 6 płożących jałowców i ziemię :)
    Aż szkoda, że sama nie mogę tego wkopać (brzucho wielkie ...
  4. zaczynam pisanie

    wciąż mamy nie rozpakowane kartony z różnymi rzeczami. Jak zaczęłam wypakowywać swoje ciuchy (te z dawnych czasów też) to garderoba okazała się za mała :roll:
    Tak więc za małe ciuchy poszły spowrotem do kartonów :cry:
    W sobotę przyjechało drewno (spod Szczecinka) - wyszło w dobrej cenie i lażakowane 4 lata, co w wielkopolsce jest nie do osiągnięcia...
    Kominiarz na urlopie był, więc gazu wciąż nie mamy :roll:
    Za to mamy już posadzoną w ...
  5. zaczynam pisanie

    oczywiście - wciąż coś wyskakuje do załatwienia :roll:
    odpuściłam sobie na jakiś czas sprawę gazu ( jest podłączony, ale nie uruchomiony). I teraz muszę znów wezwać kominiarza na odbiór instalacji, załatwić do końca papiery gazowe w firmie, co robiła przyłączenie i lecieć do gazowni podpisać umowę. Czyli z tydzień mi to zajmie...
    A jak na złość mam brak przeglądu auta i jestem uziemiona :x
    Pewnie szybciej załatwimy drewno do kominka, żeby mieć ...
Strona 2 z 73