dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kajetana

  1. zaczynam pisanie

    majówkę spędzamy na wsi - paru sąsiadów na krzyż, kury, kaczki, szczekające psy i konie - akurat wieś jest ostoją hodowców koni ...
    wspaniale jest wstać o świcie, podlewać ogród i potrzeć na pasące się koniki:)
    Zrobię kilka zdjęć - może kogoś zainspirują. Dom na wsi jest domem wybudowanym jakoś po wojnie, mamy go chyba już z 10 lat. Kupiliśmy od starszej pani i etapami poprawialiśmy. Ze strychu zrobiliśmy 2 ogroomne pokoje (jest tu sypialnia moja i męża), ...
  2. zaczynam pisanie

    I dobrze :)
    Akurat się zastanawialiśmy, czy nie pojechać do Wioski Budowlanej pooglądać domy, może pogadać z ludźmi a tu proszę ZLOT sie szykuje.
    Mam nadzieję, że uda nam się pozbierać info z kategorii "budowlane".
    Przyjedźcie też - każda wymiana doświadczeń jest ok :)
    Czyli 19 maja (sobota) start o 14.00 :)
  3. zaczynam pisanie





    hmm może coś o okolicy i sąsiadach :)
    jak wspominałam przed działką biegnie droga, po drugiej stronie ulicy są już domy - w większości piętrowe. Po naszej stronie, na prawo od naszej działki są sąsiedzi - autochtoni, po lewo - pusta działka taka sama duża jak nasza. Także, jak się w końcu wybudujemy to możemy ...
  4. zaczynam pisanie

    no tak - przecież musi być wstęp do dziennika :)
    WSTęP DO DZIENNIKA KAJI I ARTURA

    Chęć posiadania własnego domu z ogrodem to marzenie moje od bardzo wielu lat. Przyczyna jest prosta - moi rodzice mają dom z małym 700m.kw ogródkiem, oprócz tego dom na wsi z duużym ogrodem, w którym uwielbiam pracować. Spędzamy na wsi dużo czasu - teraz na majówkę też tam jedziemy. Depresje wiosenno-jesienne zaczynają się u mnie właśnie teraz - drzewa zielone, ptaszki śpiewają, ...
  5. zaczynam pisanie

    czytam rady Forumowiczów w naszych komentarzach i faktycznie - nie ma co - trzeba opcjonalnie sprawdzić oferty firm "murowanych" na wybudowanie naszego przestronnego. Może wyjdzie taniej? Bo nie ma co ukrywać - w budowaniu tradycyjnym My czyli inwestorzy mamy możliowść wyboru, rezygnacji i zmiany wykonawcy. A przy szkieletowym - z jedną firmą się zaczyna - z tą samą trzeba skończyć choćby to minimum czyli surowy zamknięty.
    Coraz bardziej oddala się od nas perspektywa ...