dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kajetana

  1. zaczynam pisanie

    ojej ojej ojej - udało się coś wkleić ... aż sama popatrzę z przyjemnością na wizualizację swojego przyszłego domu przestronnego :)
    i jeszcze ... - w końcu już umiem :) :)
    A ta łąka to nasza działka


  2. zaczynam pisanie

  3. zaczynam pisanie

  4. zaczynam pisanie

    ha! o mnie się wydawało, że dziennik zacznę pisać w lipcu - ha!
    kiedy to już teraz - koniec kwietnia muszę się zastanawiać nad inspektorem budowy, nad firmą budowlaną, nad fundamentem, wykończeniem pewnie na jesieni. I powoli mnie przeraża brak perspektywy na budowanie domu - tzn. firma Domek chce ponad 400 tyś za dom w deweloperskim (bez fundamentów i wykończenia i pewnie bez czegoś jeszcze), inne firmy mówią o kwotach około 230-250 tyś za stan surowy zamknięty. I co ...
  5. zaczynam pisanie

    jednak człowiek się gubi w świcie komputerów... cała nerwowa byłam, bo nie umiałam wpisać odnośnika do swojego dziennika - w desperacji poprosiłam koleżankę z pracy o pomoc. Teraz już wszystko gra - mogę pisać i Wy możecie pisać. Dostałam ofertę na dom w technologii szkieletowej od jednej firmy - jak pozbieram wszystko to napiszę ile chcą i za co. Problemem jest niestety brak możliwości postawienia domu w stanie deweloperskim - firmy nie mają czasu. Dwie z trzech powiedziały, ...