dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

adam_cz-wa

  1. OKAZJA. skórzony narożnik do salonu

    Cytat Napisał adam_cz-wa Zobacz post
    witam

    Po 3 latach czas na mały lifting naszego salonu, którego ofiarą padł czarny skórzany narożnik.
    Sprzedam w okazyjnej cenie zestaw który kilka lat temu kosztował nas ponad 9 tysięcy.
    cechy:
    kolor czarny
    regulowane nachylenie oparcia
    wygodnie przy stole pomieści 5/6 osób
    z elementów narożnika można budować dowolne konfiguracje np. w kształcie litery U, L nawet I.
    funkcja spania( nie korzystalismy z niej ) i pojemnikiem
    ...
  2. misja: DOM

    Po dwóch miesiącach przestoju na budynek weszły kolejne ekipy:
    - hydraulik do kolejnych przeróbek
    - płytkarz
    - gipsiarze
    - goście od drewna

    jedno z "dzieł " prezentuje się tak:

  3. misja: DOM

    szukając wyposażenia do łazienek natknąłem się ciekawą propozycję. Może ktoś się skusi...

  4. misja: DOM

    Robiąc sobie "dywanik " przed działką miałem nadzieję że trochę na wiosnę się utwardzi pod wpływem słońca i będzie służył lat kilka. W swej naiwności nie wziąłem jednak pod uwagę niezabudowanych okolicznych działek.
    Tyle co śniegi stopniały i znaczna część roztopów spłynęła nieopodal mnie a nowy sąsiad(syn dewelopera) rozpoczął budowę domku prawdopodobnie na sprzedaż. Oczywiście ciężki sprzęt rozpracował drogę w jedne dzień tak że wjazd ...
  5. misja: DOM

    Dziś zamknęliśmy kolejny istotny etap na naszej budowie, który trwał ponad rok czasu.
    Fotki zrobione na szybko, obnażająca bałagan który skutecznie skrywały zaspy śniegu.



Strona 1 z 13