dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

adam_cz-wa

  1. misja: DOM

    materiały budowlane

    Mając w pamięci chorą sytuacje z roku 2007 pod względem cen i dostępności materiałów budowlanych postanowiłem zabrać się za sprawy nieco wcześniej.
    Na pierwszy ogień co było dla mnie oczywiste zabrałem się za zakup materiałów na ścianę ( porotherm30). Jakież było moje zdziwienie kiedy się okazało że nie tak łatwo kupić po rozsądnej cenie ów materiał w grudniu. Owszem na allegro jest dużo ofert, nawet do odbioru w fabryce pod ...
  2. misja: DOM

    Z perspektywy czasu żałuję że nie wylałem podłogi na całym parterze i w piwnicy.
    Szef ekipy powiedział że można to zrobić odrazu ale musi być hydraulika itd
    Teraz jak już mury pociągnęli i zalali strop to podobno już betonu z gruszki nie można wylać bo nie ma jak ( a może da się przez otwory okienne?)



    inspekcja 8)
  3. misja: DOM

    Jak wszyscy z Was zapewne zdążyli się przekonać budowa w pojedynkę to
    koszmar, dlatego warto mieć osobę zaufaną i chętną do bezinteresownej pomocy.
    Na szczęście ja także mam takiego człowieka od misji specjalnych i jest nim mój FATHER.


    nakładem jego pracy powstało takie "rękodzieło".
  4. misja: DOM

    fundamenty i piwnica






    Zaczyna mi się podobać coraz bardziej i oczyma wyobraźni wybiegam coraz dalej w przyszłość.
    Majster zaczyna zaskakiwać mnie zamówieniami (plastyfikatory, izolacja) z dnia na dzień co oczywiście u niedoświadczonego inwestora (jakim jestem niewątpliwie) rodzi problemy i dodatkowe koszty. ...
  5. misja: DOM

    Korzystając z pogody ruszyły prace ziemne




    Zaczęły się także poważne wydatki : bloczki betonowe, stal... choć to dopiero przedsmak tego co mnie czeka i jest to jakiś znikomy % całości.
Strona 11 z 13