dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

adam_cz-wa

  1. misja: DOM

    Przepraszam za brak niektórych fotek ale przekroczyłem limit transferu. Postaram się niebawem wkleić je raz jeszcze.
  2. misja: DOM




    www.igorsikora.blog.onet.pl

    *1% podatku dla Igora *

    Dziękujemy za wsparcie naszej akcji w roku 2009 - dzięki Wam Igorowi udało się uczestniczyć w 4 turnusach rehabilitacyjnych, kupiliśmy nowe ortezy do nauki chodzenia i dwie pary specjalnego obuwia ortopedycznego. Dzięki temu Igor nadrobił regres powstały po operacji biodra.
    Dziś rozpoczynamy akcję na rok 2010, mamy
    ...
  3. misja: DOM

    Niesamowite! Wyobraźcie sobie zajeżdżam na działkę a tu nawierzchnia na której postawiłem krzyżyk ( patrz wpis wyżej 18.12) jest w miarę starannie rozciągnięta na drodze dojazdowej i nawet prawie tak jak chciałem :D
    Prawdopodobna wersja jest taka że dzień przed opadami śniegu ktoś się zlitował i sądząc po śladach ciężkim sprzętem wykonał za mnie robotę. Następnego dnia kiedy warstwa śniegu już była kilku centymetrowa nie stwierdziwszy na środku drogi pagórka ...
  4. misja: DOM

    glazura

    Jak to zwykle mam w zwyczaju przy wyborze płytek musiałem wynaleźć coś oryginalnego co będzie przysparzać mi zmartwień.
    Na 30m2 naszego domu wynalazłem z żoną coś co mało kto widział na oczy nie mówiąc już o posiadaniu. Wynalezione coś ma wymiary 1000x1000x3mm i prezentuje się tak:



    tak wyglądają na podłodze:
    http://www.kerlite.it/colore.aspx?ID...=2&IDCOLOR=117 ...
  5. misja: DOM

    pierwsza kradzież

    Pamiętam jak dziś że we wtorek rano po 1,5 godzinnej walce z sfrezowanym asfaltem zostawiłem sporą kupkę na później na drodze dojazdowej (nie blokując przejazdu oczywiście). Niestety ktoś uznał że już więcej nie dam rady rozgarnąć i przywłaszczył sobie " moją" nawierzchnię o którą tak długo walczyłem.
    Mam nadzieję że z oświetleniem ulicy o które się będziemy starać z sąsiadami nie skończy podobnie.
Strona 4 z 13