dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

adam_cz-wa

  1. misja: DOM

    Z każdym etapem budowy coraz więcej problemów, a to dekarze w trakcie roboty przerywają pracę i jadą na urlop a to dachówki brakło i przestój trwa dwa tygodnie. W finale tej części rozliczenie etapu pt. "dach"zwaliło mnie z nóg.
    Przed nami wybór okien. Czynność z pozoru błaha ale jak przyjdzie co do czego to jest mnóstwo detali a wszystkie mają znaczenie dla późniejszego użytkowania. Ale nikt nie mówił że będzie łatwo :D

    Aktualnie Nasze ...
  2. misja: DOM

    mamy już prąd

    Ku wielkiej radości udało się podłączyć prąd w budynku bez konieczności montażu skrzynki budowlanej ( szacowany koszt1200 pln).
    Radość tym większa że mój "drogi " sąsiad z którego życzliwości korzystam w temacie prądu i wody trochę mnie podłamuje opłatami za ww dobra. Za 4 miesiące realnej budowy zapłaciłem już 1370 pln co jest kwotą astronomiczną w porównaniu z innymi budującymi w podobnej sytuacji...

    wujek dobra rada
    - wymagajcie ...
  3. misja: DOM

    dzień 18/06/08


    - prąd do budynku podciągnięty
    - kominy skończone
    - więźba skończona
    - zbędne filary na poddaszu zastąpione stalowym stelażem
    - folia pod dachówkę prawie skończona
    - do pracy zabrał się hydraulik

  4. misja: DOM

    Kacper rośnie w oczach, choć trochę daje w kość to z pewnością warto było :D
    Ponieważ to dziennik typowo budowlany więc wracamy na działkę.

    a na niej kolejny etap za nami jak widać na fotce.
  5. misja: DOM

    W ostatnich dniach budowa mimo iż prace trwają zeszła zupełnie na drugi plan.
    Sprawcą całego zmieszanie był przyszły mieszkaniec naszego domu.

    owoc wyjątkowej miłości naszej Kacper
Strona 9 z 13