dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

yar65

  1. Dziennik Domu w Winoro?li 3

    Zajrzelismy do studia, które projektowało naszą kuchnię i wprowadziliśmy małe poprawki:

    Jeszcze muszę przeanalizować propozycję spiocha odnośnie umieszczenia piekarnika w słupku. Natomiast odnośnie zmywarki, to jest ona zaplanowana pod oknem.
    Natomiast na budowie rozkładam styropian na stropie poddasza. Przez to, że jest podłogówka w łazience i nie chcę mieć uskoków - daję styro 5cm a nie 3cm, jak ...
  2. Dziennik Domu w Winoro?li 3

    Właśnie otrzymałem propozycję urządzenia kuchni meblami z BRW. Chciałem świeżego spojrzenia obcej osoby na ten temat. I oto co wyszło:
  3. Dziennik Domu w Winorośli 3

    Kolejne dni przyniosły wreszcie ocieplenie i w końcu tynki zaczęły schnąć.

    Na parterze rozłożyłem styropian pod posadzki. Nie spodziewałem się, że to taka żmudna praca. Kupa docinania, a wszystko przez rury od wody i c.o. Pewnie zbytnio sie przyłożyłem i okładałem te rury z każdej strony, ale w końcu przecież dla siebie robię :)

    Hydraulik zakończył ...
  4. Dziennik Domu w Winorośli 3

    Tynki zakończone - kieszeń inwestora sporo lżejsza :(

    od strony kuchni:


    a tu ta sama ściana od strony schodów:


    Natomiast na poddaszu zwiastuny docieplania:
    pokój nad garażem:
  5. Dziennik Domu w Winorośli 3

    Minął miesiąc.
    Czyli z dziennika zrobił się miesięcznik :(

    Na przełomie lutego i marca zrobiona została podbitka (Royal) w kolorze waniliowym i to w cenie, która przebiła propozycję "dachowców" dwukrotnie - 17zł/mb. Polecam - ekipa bezproblemowa, solidna.



    Pogoda na tyle sie poprawiła, że można realnie myśleć ...
Strona 2 z 9