dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

yar65

  1. Dziennik Domu w Winorośli 3

    W czwartek Makro Bet nie stanął na wysokości zadania. Bloczki miały być przywiezione najpóźniej do 11 a przyjechały dopiero o 15 :(
    Poza tym kierowca oświadczył, że z powodu problemów technicznych nie może wyładować palet tam, gdzie chciał majster, tylko wszystkie poustawiał w jednym miejscu.
    Po obejrzeniu tych bloczków mam mieszane odczucia na temat ich jakości :( Chyba się przejadę do Mrozów (tym bardziej, że musiałem zapłacić kaucję za palety) i zobaczymy, ...
  2. Dziennik Domu w Winorośli 3

    Wczoraj to, co koparkowy wykopał to betoniarki zalały. Poszło 21 m3 B20. Trzeba przyznać, że prace przebiegały zgodnie z zaplanowanym zamówieniem. Pochwała dla firmy z ul. Przemysłowej. Poza tym żar nieprzeciętny :(


    Dzisiaj ponownie koparkowy odwiedził działkę i wstępnie porządkował teren, żeby można było jutro przystąpić do murowania bloczkami (o ile zostaną przywiezione przez MakroBet Mrozy).
  3. Dziennik Domu w Winorośli 3

    Pierwszy dzień za nami :)
    Ekipa (4 osoby) przyjechała punktualnie na 7.00 i szybciutko zawaliła mi garaż swoimi gratami. Później wytyczyli fundamenty tak, żeby koparkowy miał wszystko jak na stole. No i chyba tak było, bo przyjechał o 10.30 a o 16 zakończył manewry pozostawiając na działce iście wojenną scenografię. Demolka działki kosztowała mnie 600 zł.

    ...
  4. Dziennik Domu w Winorośli 3

    Witam wszystkich serdecznie.
    Zachęcony przez jaro'71, rozpoczynam opis zmagań z wszelkimi przeciwnościami, które zapewne będą nas czekały na drodze do wymarzonego domku.
    My to Grażka - 38 i Jarek - 42, a nasza rodzina to jeszcze 2 córki (16 i 13).
    Obecnie mieszkamy w bloku na 60 m kw. i niestety jest nam coraz ciaśniej.
    Decyzja o budowie zapadła 2 lata temu i rozpoczęliśmy poszukiwania działki w okolicy Mińska Mazowieckiego. Znaleźliśmy interesujący ...
Strona 9 z 9