dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

saraha

  1. Między nami i brzozami - Na każdą pogodę [dziennik sarahy]

    Oj strasznie zaniedbałam swój Dziennik (hehe, nic nowego ;)) ale za to... od miesiąca MIESZKAMY!!!! Oj wielkie to było przedsięwzięcie! Wykończeniówka, pakowanie, przeprowadzka, aż w końcu święta i tabuny gości! A od jutra znowu rozpakowywanie, sprzątanie, układanie. Jeszcze wielu rzeczy nie ma... Nie ma też niestety internetu, więc bujamy się na komórkowym i czekamy... Ale ja tu wrócę!!!
  2. Między nami i brzozami - Na każdą pogodę [dziennik sarahy]

  3. Między nami i brzozami - Na każdą pogodę [dziennik sarahy]

    Mamy już kabinę :)



    Szuflady już wymienione - całe szczęście. Teraz szafka wygląda SUPER!!!





    ...
  4. Mi?dzy nami i brzozami - Na ka?d? pogod? [dziennik sarahy]

    Łazienka Młodego już prawie skończona, fajnie wygląda :) Baliśmy się, że będzie bardzo mała i ciasna. Okazuje się, że nie jest :) Mam już kupiony zabawny kinkiet z oczkami nad lustro, i inne dziecięce bajery. Nawet słuchawkę prysznicową w kształcie pomarańczowego KOTA! Oj jak mnie cieszy to kacperkowe królestwo.

  5. Między nami i brzozami - Na każdą pogodę [dziennik sarahy]

    djanya prosiła o szczegóły naszych perypetii z Komfortem. Otóż sytuacja okazała się wręcz absurdalna. Bywaliśmy w Komforcie wielokrotnie na przestrzeni wielu miesięcy. Wybieraliśmy panele (na szczęście ostatecznie zamówiliśmy je w innym sklepie), różne drobiazgi, wykładziny. Za każdym razem słyszeliśmy, że Komfort oferuje kompleksowe usługi, od niezobowiązującego pomiaru, p-rzez zamówienie i zakup po transport i montaż. Kilkakrotnie, pytając o konkretne wykładziny słyszeliśmy, ...
Strona 1 z 12