dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

aniahubi

  1. Z28 GL2 Ani i Huberta

    Dziś raport powodziowy. To znaczy u nas powodzi jako takiej nie ma. Po prostu woda z opadów nie ma już co ze sobą począć, więc siedzi na wierzchu ;) Miejscami jest woda na trawniku, w rabatach... Na sąsiedniej ulicy mają więcej wody, niektórym pozalewało studzienki kanalizacyjne - mamy kanalizację ciśnieniową - mały zbiornik + pompa, jak się przepełni to zupełnie przestaje działać. Hubert właśnie uszczelnia naszą studzienkę od góry workami z piaskiem - oby to wystarczyło. ...
  2. Z28 GL2 Ani i Huberta

    Deszcz pada bez umiaru, od sobotniego popołudnia non-stop i do środy tak ma być...:mad:
    A na nas czeka piękny, tymczasowy taras:




    Hubert go zrobił przed Piotrka urodzinami, bo wcześniej były same palety, a nie chciałam aby ktokolwiek sobie nogę skręcił...Więc ...
  3. Z28 GL2 Ani i Huberta

    Żeby było jeszcze ładniej i wiosennej, pokażę kilka zdjęć z mojego pobytu w Edynburgu - głównie ogród botaniczny i ogród pod zamkiem...bez emotek, bo zdjęć mi nie przyjmie ...




    ...
  4. Z28 GL2 Ani i Huberta

  5. Z28 GL2 Ani i Huberta

    No dobra, zdjęcia już umiem wklejać, więc mogę też coś napisać.
    Kuchnia skończona, drzwi do szafy w wiatrołapie i górnym korytarzu dalej nie ma, bo stolarz znów nie odbiera telefonów :evil:
    Mam też szafki w górnej łazience - ale nie mam zdjęć ;)
    Ale mam mnóstwo zdjęć ogrodu:wave: które będą w następnym poście, bo się do tego nie zmieściły :no:
Strona 1 z 27