dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

patka

  1. Dziennik budowy domu Belwederków:)

    Co do dylematów to juz zaczynam powoli je poznawać ,zauważyłam że dylematy sa przeważnie takie ze cos tam jest tylko 2-3 tysiące wiecej, tylko te tysiączki sa na kazdym kroku i razem daje juz setki.
    Jesli chodzi o isomur to rozważalam zastosowanie porothermu wypelnionego na przykład perlitem i koszt tego jest mniejszy. Ale jeszcze nie wiem.
    U nas jak sie okazalo bedziemy na pewno musieli uważać nad izolacją- sporo jeszcze do czytania przede mna.
    Wy tez macie tak ...
  2. Dziennik budowy domu Belwederków:)

    Papiery zalatwianie itp ciag dalszy. Okazalo sie ze mamy SPOKO sasiadow.
    Z pradem problem chcemy ruszyc we wrzesniu a tu co -prad laskawie dostaniemy jak sie uda 11-2009. Dodam ze prąd budowlany ło matko.
    Zastanawiamy sie nad ogrzewaniem bo dodam że z gazem też nie najlepiej, przyjemność ta ma kosztować 15 000.
    Rozgladalam sie za oknami i wiem że bedzie to Oknoplast-Kraków lub M&S. Podstawowy zakres pierwszych to ok.15000 z montażem- chyba nie najgorzej. Poczekamy ...
  3. Dziennik budowy domu Belwederków:)

    Troszku powoli zaczynam od historii:

    Wszystko zaczęło się od chęci, chęci zamieszkania we wspólnym gnieździe. Checi sa wieksze moje niż meza, wiec jestem tez w grupie budujących kobiet :wink: .
    Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty za i przeciw zdecydowaliśmy że będziemy się budować- ceny mieszkan są co najmniej powalające.
    Nasze poszukiwania z uwagi na miejsce obecnego zamieszkania skoncentrowały się na dwóch rejonach Białołęka w Warszawie lub Marki ...
  4. Dziennik budowy domu Belwederków:)

    Witam, jesli ktos czeka na to że zobaczy juz budowe to niestety chwilowo tego nie zobaczy ponieważ jeszcze nie mamy nawet PNB.
    Mamy za to dzialeczkę i postaram sie potroszku co nie co o nas napisac :P
    Tak na marginesie to mam nadzieje ze jak zaczne tutaj to pisac to juz nam wszystko pojdzie szybciutko :wink: .
Strona 2 z 2