dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. budowe czas zaczac :))

    no i zakonczona mam w koncu elewacje i wszytsko z nia zwiazane - myslimy teraz nad kostka i brama wjazdowa!!!!!!!!!!!!! trzeba to zrobic i koniec bo inaczej utoniemy w blocie i wodzie po deszczu nie mowiac o wiekszej ulewie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! musze jeszcze kupic switelka do podbitki bo jak tego nie zrobie to znowu bedzie sie ciagnac i ciagnac ta sprawa!!!!!!!!!!!

    no i jeszcze taras przed nami do zrobienia!!!!!!!!! tylko skad wziasc pieniadze - na dzien dzisiejszty jestesmy splukani!!!!!!! ...
  2. budowe czas zaczac :))

    no to powiem tylko tak: PODLOGA W SYPIALNI WYCHODZI Z NASZEGO POKOJU DO KTOREJS Z DZIEWCZYNEK I DO JESZCZE JEDNEGO POKOJU - MALZOWI SIE NIE PODOBA - KOLOR W SYPIALNI DO PRZEMALOWANIA :roll: - NIE WIEM NA JAKI KOLOR ALE CHYBA JEDNAK ZACZNE MALOWAC POKOJE DZIEWCZYNEK I BEDZIE GIT - do sypialni nie mam juz nerwow!!!!!!!!!
  3. budowe czas zaczac :))

  4. budowe czas zaczac :))

    sciana w pokoju przemalowana z fioletowej na piaskowa czy tez zolta jak kto woli a dokladnie z takiej :



    na taka:

  5. budowe czas zaczac :))

    no pomalowalam dzisiaj reszte scian w pokoju z ta nieszczesna zlota sciana - ogolnie nie jestem zachwycona ale zaczynam sie przyzwyczajac - w czwartek maja montowac podloge - chcieli dwie ale drugi pokoj niepomalowany!! pzreloze na nastepny tydzien!!!!! mam ochote pomalowac jeszcze jedna sciane na ten ciemny fioletowy kolor ale znajac mojego malza nic z tego nie wyjdzie :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
    ...
Strona 1 z 66