dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kolakao

  1. budowe czas zaczac :))

    no pomalowalam dzisiaj reszte scian w pokoju z ta nieszczesna zlota sciana - ogolnie nie jestem zachwycona ale zaczynam sie przyzwyczajac - w czwartek maja montowac podloge - chcieli dwie ale drugi pokoj niepomalowany!! pzreloze na nastepny tydzien!!!!! mam ochote pomalowac jeszcze jedna sciane na ten ciemny fioletowy kolor ale znajac mojego malza nic z tego nie wyjdzie :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
    ...
  2. budowe czas zaczac :))

    ja wiem jak wam ta sciane pokazac - wezme dzisiaj statyw i zrobie zdjecie to bedzie cos widac :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) bo z lampa nie wychodzi - jak zrobie bez lampy to tez nie wychodzi bo jakies takei nijakie!!!!!!!!!!!!!! jak nie zpomne to wezme ten statyw!!!!!!!!!
  3. budowe czas zaczac :))

    jedna sciana oblozona deskami - wyglada slicznie chociaz nad kolorem bym dyskutowala- malz kupil teak a ja jak tak patrze to wydaje mi sie ze lepszy by byl dab - ale co tam pomalowane, przyczepione jest git!!!!!!!

    tymi recami malowane - mam juz powoli dosc tego malowania - jeszcze dzisiaj zostalo mi do pomalowania raz jeszcze pare desek :evil: :evil: :evil: no i cwiercwalki i chyba wszytsko!!!!!!!

    zaczal sie robic kibelek - zielony jak cholera :roll: :roll: :roll: ...