dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kolakao

  1. budowe czas zaczac :))



    Jeszcze niedokonczony kominek!!!!!!!!


    no i nasz ulubieniec heuheuheuheuheuheue

  2. budowe czas zaczac :))

    No zdjec oczywiscie nie mam - ale sufit podwieszany w przedpokoju prawie zrobiony!!!!
    kominek na ukonczeniu, zamontowany juz jest kibelek!!!!!!!!!! - pierwsza proba juz byla :oops: :oops: - dziaaaaaaaala - najbardziej szczesliwi sa ci ktorzy pracuja w domu - wreszcie nie musza chodzic do wietrznego wychodka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    jak bedzie skonczony sufit, kominek i panel na tv - wstawie jakies zdjecia!!!!!!!!
  3. budowe czas zaczac :))

    Przerabiania kontaktow w kuchni ciag dalszy!!!!!!!!!!!!!!!!



    Poczatki sufitu podwieszanego w korytarzu:



    Poczatki malej lazienki ( przerobiony geberit juz za k-g), przestawiony grzejnik - ogolnie mala lazienka juz taka jak ma byc!!!!!

    ...
  4. budowe czas zaczac :))

    Agata&Lukasz bardzo mi milo widziec was u mnie :D - no i zapraszam do komentarzy! :lol: Tutaj ja sie szarogesze - no jak to sie pisze :roll: :roll: :roll: :roll:
  5. budowe czas zaczac :))

    No tak swieta swieta i po swietach!!!
    A dzisiaj juz kuchnia zaliczkowana- prawdopodobnie bedzie po dlugim weekendzie, blat lazienkowy bedzie do odbioru pojutrze - jakos powolutku pchamy do przodu!!!!!
    Jeszcze przed swietami mialam jakas mala depresje ale w koncu jakos to wszytsko pojdzie do przodu - kto sie spieszy to ise diabel cieszy!!!!!!!!!!! Jakos sobie to zolwie tempo trzeba jakos tlumaczyc!!!

    bylam dzisiaj pod lasem w sklepie z antykami :) i kupilam corce sekretarzyk!!! ...
Strona 11 z 66