dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kolakao

  1. budowe czas zaczac :))

    ja wiem jak wam ta sciane pokazac - wezme dzisiaj statyw i zrobie zdjecie to bedzie cos widac :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) bo z lampa nie wychodzi - jak zrobie bez lampy to tez nie wychodzi bo jakies takei nijakie!!!!!!!!!!!!!! jak nie zpomne to wezme ten statyw!!!!!!!!!
  2. budowe czas zaczac :))

    jedna sciana oblozona deskami - wyglada slicznie chociaz nad kolorem bym dyskutowala- malz kupil teak a ja jak tak patrze to wydaje mi sie ze lepszy by byl dab - ale co tam pomalowane, przyczepione jest git!!!!!!!

    tymi recami malowane - mam juz powoli dosc tego malowania - jeszcze dzisiaj zostalo mi do pomalowania raz jeszcze pare desek :evil: :evil: :evil: no i cwiercwalki i chyba wszytsko!!!!!!!

    zaczal sie robic kibelek - zielony jak cholera :roll: :roll: :roll: ...
  3. budowe czas zaczac :))

    wybralismy takie podlogi - o ile z ta jasna nie mam zadnych watpliwosci o tyle z ta zebrano do naszej sypialni mialam watp przez caly likend ale po wizualizacji brazy juz ich nie mam mysle ze bedzie ok!!!!!!!!!\



    i dab dartford



    a taki jest u nas piekny zachod slonca zrobiony przez mojego znajomego!!!!!!!
    ...
  4. budowe czas zaczac :))

    no to ja dzisiaj tak szybciutko bom zmeczona i pozno juz a jutro czeka mnie wyprawienie dzieci do babci!!
    a wiec tak dzisiaj fotorelacja w poniedzialek cos popisze!!!!


    buda byla taka ciezka ze trzeba bylo kopara :lol: :lol: :lol: :lol:



    znalezlismy slicznego jeza
    ...
  5. budowe czas zaczac :))

    Malowania mam dosyc - wczorajszy dzien zrobil swoje - raz pomalowane jakims impregnatem dechy dwustronnie, o takim

    a pozniej takim czyms juz w kolorze, tez raz:


    zostalo mi jeszcze raz pomalowac tym kolorem !!!!!!!!!!!!!!!! i to dzisiaj :roll: :roll: :roll: :roll:

    a panowie zaczeli tynk wczoraj robic - chyba za jasny ...
Strona 2 z 66