dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. budowe czas zaczac :))

    A wiec wczoraj - zlew i zmywarka podlaczona :lol: :lol: :lol: :lol: , lustro w malej lazience zawieszone, umywalka podlaczona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    Teraz jeszcze dokonczymy nasza sypialnie i bedzie mozna powolutku sie wprowadzac!!!!!!!!! To nic ze reszta jeszcze niewykonczona jakos damy rade - mysle ze za dwa-trzy tygodnie jakos sie wprowadzimy!!!!!!!! Mam nadzieje!!!!!!
  2. budowe czas zaczac :))

    ale upatrzylam tez baterie do drugiej lazienki - sa dosc duze i bardzo ladne - no wg mnie oczywsicie - na zywo wygladaja ladniej



    malz powiedzial zebym sobie dala spokoj z tymi batreiami bo jeszcze baaaaaaardzo daleko do tego i zebym pieniedzy nie zamrazala uehuehuehue :lol: :lol: :roll: :roll: :roll:
  3. budowe czas zaczac :))

    Wczoraj zmolestowlaam hydraulika i przyszedl mi podlaczyc kibelek i umywalke w naszej malej lazience!!!!!!! wyszedl o 23 :o - ale jest podlaczone hip hip hura - wczoraj wieczorem zmolestowalam jeszcze moich stolarzy zeby przyjechali dzisiaj z rana wyciac dziure w zxlewie zeby dzisiaj mona bylo podlaczyc baterie - zamoiwlam ja i nie wiedzialam ze bedzi etaka wielka no wielka jest o taka


    chyba od razu bede sobie ...
  4. budowe czas zaczac :))

    W sumie dzisiaj pomalowalm tym brokatem ale jakos mi nie pasowalo - potem kazalam malzowi przywiezc zloty spray i wyszlo to o co mi chodzilo - chociaz wydaje mi sie ze jest za duzo zlota!!!!!!!! swieci sie jak psu j....... momentami
    jeszcze sie zastanowie czy wysmarowac tak cala jedna sciane :roll: :roll: :roll: :roll: - ogolnie mi sie podoba - nawe bardzo!!!!!!!
    ale sama nie wiem - co o tym myslicie - ma to byc sciana w naszej sypialni, reszta scian ma byc w tym fiolecie tylko ...
  5. budowe czas zaczac :))

    TYnkowanie powoli sie konczy - a wlasciwie zakonczylo sie gruntowanie, teraz panowie beda robili podbitke - przedwczoraj powiedzieli ze nie da ulozyc podbitki tak jak chcielismy czyli rownolegle do polaci - tylko trzeba ulozyc prostopadle do sciany - cos tam kombinowlaismy zeby jednak byla tak jak chcielismy ale nie dawali nam sznasy!!

    a wczoraj powiedzieli ze mysllei mysleli i wymyslili zeby bylo rownolegle do polaci - tyle ze nie chcieli mi powiedziec co - powiedza mojemu malzowi ...
Strona 4 z 66