dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kolakao

  1. budowe czas zaczac :))

    hydraulik dostarczyl mi dzisiaj wycene hydrauliki w moim domu tzn wszystko co tylko zwiazane jest z woda- pompy, hydrofor, grzejniki purmo,podlogowka w kuchni i lazience, stelaze do kibelkow - geberitax2szt, terma, zawory + robocizna do wszystkiego - 18700zl oczywiscie do tego dochodzi cena pieca!!
    TROCHE SIE NAZBIERALO!!!!
    MUSZE JESZCZE DAC KOMUS DO WYCENY I POROWNAC!!

    A CO WY O TYM MYSLICIE ????
    POZDRAWIAM
  2. budowe czas zaczac :))

    no i mialam wpasc dzisiaj tylko na chwilke na dzialke a skonczylo sie na poobcinaniu dolnych galezi brzozek - ogolnie troche mi zeszlo - ale jak przejasnialo :) w poniedzialek postaram sie wykosic cala dzialke !!! chyba troszke nie czas na obcinanie galezi ale jakos mnie tak wzielo :roll: a pozniej pojechalam sobie na grilka do mojego szwagrostwa - no i bylo fajnie :)

    Troche mi tu brak moich znajomych na tej radomszczyznie - mam nadzieje ze jeszcze jakichs porzadnych znajde :)!! ...
  3. budowe czas zaczac :))

    no i z powodu okropnej pogody - moi panowie wyjechali do domu i nic dzisisja nie zrobili :( ach ta pogoda ale juz w przyszlym tygodniu powinno byc dobrze - mam nadzieje - bylam w energetyce no i mamy z panem projektantem podjechac jutro na dzialke i zobaczyc co sie z fantem naszym da zrobic, i byc moze bedziemy dzialac w tym kierrunku - uff oszalec mozna z ta energetyka!!!
  4. budowe czas zaczac :))

    witam
    dostalam nowe warunki przylaczeniowe pradu :D :D :D :D -wszystko wskazuje na to ze nie bede musiala jednak placic sasiadowi za podlaczenie do jego slupa, ale zeby tak do konca wiedziec na czym stoje pojde jutro do eneretyki i zapytam co i jak!!!!

    wieniec nad garazem zalany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    od jutra zaczynaja robic szalunek na domku - i byc moze pod koniec przyszlego tygodnia zalewamy strop :lol: :D :lol: :D :lol: :D - MAM NADZIEJE ...
  5. budowe czas zaczac :))

    a ja oczywiscie bylam dzisiaj na budowie - ale padalo jak nie wiem co - moi panowie jak padalo to do przyczepy jak nie to do szalowania, kleli na czym swiat nie stoi :)
    a takie dzisija zrobilam zdjecia mojej kraty- taka bedzie w garazu, ktora wczoraj kupilam u pana


    a takie mam zbrojenie nad oknami - TAKIEEEEEEE WIELKIE ale to dlatego ze zadne okno nie bedzie mialo nadproza tylko wieniec bedzie nadprozem ...
Strona 51 z 66