dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dziennik walki o pi?kny ogród

  1. dziennik walki o piękny ogród ;-)

    Figa przeżyła!!!

    Co prawda pędy przemarzły, ale u ich dołu "odbija" - z paków rozwijają się młode listki!

    :wiggle:
  2. dziennik walki o piękny ogród ;-)

    O, dzięki Zbysiu że porządku pilnujesz :)
    Mnie ostatnio tak zakręciło, że szukałam swojego dziennika po "dziennikach budowy" zamiast zajrzeć do swojej stopki ;-)
  3. dziennik walki o piękny ogród ;-)

    Wreszcie wiosna! :D
    Spędziłam dziś w naszym mikro-ogródku blisko 1,5 godziny i odżyłam po zimie :D

    Na murze rozpięte sa drzewa owocowe - najbardziej nadają się do tego grusze, bo ich drewno jest najbardziej palstyczne. Mozna jeszcze rozpinać jabłonie, winorośl, ewentualnie morele i brzoskwninie. natomiast czeresnie, wiśnie, śliwy - nie nadają się, gdyż stosunkowo źle znoszą cięcie a przy takim prowadzeniu cięcia jest sporo.

    Pozdrawiam ...
  4. wnętrza kiczem podszyte ;-)

    Idzie wiosna, więc się zakochałam ;-)

    Oddałam serce temu kominkowi:

    Cytat Napisał Forest-Natura
    Poniżej dla przykładu piec kaflowy kosztujący tyle, co przeciętnej "urody" kominek z płyty GK i kamienia. Stoi w "Ceglanym Domu" w sypialni właścicieli...i umila im sen... :wink: Zamiesciłem go w innym wątku we wnętrzach, ale powtórzę z innymi zdjęciami.

    ...
  5. dziennik walki o piękny ogród ;-)

    Czy ogród owocowy ma szanse być dekoracyjny?

    Oczywiście że tak :D
    Absolutnie nie musi być nudnym rządkiem drzewek ustawionych "pod sznurek". Możliwości zaprojektowania ogrodu owocowego tak, by przede wszystkim cieszył oko (użyteczność jest na drugim miejscu, choć również bardzo ważna) sa dość spore niezależne od stylu domu.

    Poniżej przykłady z sieci:

    ...
Strona 2 z 16