dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

monikaa13

  1. Nasz domek czyli Cedryka budowanie

    W sumie po części opisałam problem już wcześniej.

    Chodzi o to, że w planie zagospodarowania mamy napisane, że musimy się podłączyć do wodociągu. Wodociągu nie ma, musimy go sobie zbudować sami, gdyż działki są prywatne. Oczywiście zrobimy to ale to potrwa.
    Pozwolenia nam nie wydadzą jak nie będziemy mieli warunków z pewiku. Pewnik nie wyda nam warunków gdyż nie ma projektu wodociągu... Będzie ale jeszcze nie ma!!!

    I co mamy teraz ...
  2. Nasz domek czyli Cedryka budowanie

    NIE DOSTALIŚMY POZWOLENIA NA BUDOWĘ

    Dokładnie opiszę wieczorem.
    Jeżeli ktoś może mi pomóc, co w tej sytuacji możemy zrobić będę bardzo wdzięczna.
  3. Nasz domek czyli Cedryka budowanie

    Tyle się dzieje więc piszę na bieżąco.
    Właśnie dzownił architekt. Wziął już projekt ze starostwa. Do wtorku ma zrobić zmiany. Obsypać ziemią od strony wejścia 15cm i nie docinać krokwi, które w projekcie są docięte, co da nam drugie 15cm więc będzie ok.

    W sprawie przyłączy nadal nic. Z pewiku jeszcze nikt nie dzwonił czekamy dalej. Wysłaliśmy pismo do urzędu miasta z zapytaniem czy jest możliwość do czasu poprowadzenia wodociągu mieć własną ...
  4. Nasz domek czyli Cedryka budowanie

    Wczoraj miałam zły dzień i różne myśli mnie nachodziły. Dziś już jest lepiej. Rozmawialiśmy z architektem i powiedział, że obsypie się dom, żeby okap był niżej. Brakuje 30cm czyli dwa schodki mniej będzie. To w sumie dobrze :D Tylko dom będzie wyżej stał.

    Niestety problem z wodą jest poważniejszy. Według planu musimy się podłączyć do wody i kanalizy. A my w projekcie mamy studnię i specjalnie kupowaliśmy projekt szamba. Teraz okazuje się, że to absolutnie ...
  5. Nasz domek czyli Cedryka budowanie

    A wiecie co jest najgorsze, że mamy materiały zamówione, ze stycznia. I co teraz???
    Nie wiadomo jak długo będą trwały zmiany. Być może nie uda nam się rozpocząć ścian w tym roku i co wtedy?
    Jakieś pomysły?
Strona 1 z 12