dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

monikaa13

  1. Nasz domek czyli Cedryka budowanie

    WRZESIEŃ 2008

    No tak długo mnie tu nie było, bo nic się nie działo ale teraz się wydarzyło więc od razu piszę.
    Wczoraj dostaliśmy info z Pewiku, że z wody nici, że dają nam odmowę wydania warunków przyłącza. I kicha.
    Powiedzieli, że oni mogą wydać warunki przyłącza tylko od jakiejś rozdzielni, czy jakoś tak, do naszej działki. A u nas nic takiego nie ma więc warunków nie wydadzą. I buduj się teraz człowieku.
    Coś czuję, że nie obędzie ...
  2. Nasz domek czyli Cedryka budowanie

    SIERPIEŃ 2008

    Wracamy z urlopu zamiast wypoczęci to jeszcze bardziej zmęczeni :D ale zadowoleni, bo urlop się udał.
    Na drugi dzień pędzimy na działkę oglądać dziury. Nie mamy pojęcia jak mają wyglądać, szukamy, patrzymy.Każdy piaseczek wydaje nam się odwiertem. Tu górka ale porośnięta trawą, to chyba nie to, tu druga ale też jakaś dziwna.
    Szukamy dalej.
    Oj mam przeczucie, że coś poszło nie ta.
    Zgodnie z kobiecą intuicją idę ...
  3. Nasz domek czyli Cedryka budowanie

    LIPIEC 2008

    Mamy wakacje, hura!!! Trochę spokoju i oderwania od projektu, domu, działki i innych zmarwtień. Z racji, że budowa zbliża się wielimi krokami w tym roku postanowiliśmy spędzić skromne wakacje w naszym pięknym kraju, dokładnie na Mazurach.
    Ach jak się myliliśmy! Chcieliśmy tanio a powiem wam, że wyszło jeszcze drożej niż za granicą. Mazury są strasznie drogie, a że nie byliśmy sami to trochę kasy szło.
    Po tygodniu wypoczywania pojechaliśmy ...
  4. Nasz domek czyli Cedryka budowanie

    A więc tak.
    Jak już zdecydowaliśmy się, że ten domek będzie nasz to zaczęliśmy obmyślać zmiany.
    Ja oczywiście miałam mnóstwo uwag i nadal mam :) ale mąż się uparł. Na każdą moją uwagę miał odpowiedź i wytłumaczenie.
    Boję się, że kuchnia jest za mała, na to mąż że ja i tak w kuchni nie siedzę :) a dl aniego jest wystarczająca.
    Nie podoba mi się ułożenie kominka względem TV i odwrotnie ale mąż na to, że jakoś to się da zrobić, ...
  5. Nasz domek czyli Cedryka budowanie

    Jest już pierwszy wpis w komentarzach. O jak miło.

    Zatem dalsza część zdjęć

    PARTER



    PIĘTRO



    Tak jak pisałam jest trochę zmian ale o tym później, może uda mi się je nanieść na obraz.
    Wszelkie uwagi mile widziany. Projekt jest jeszcze u architekta więc wszystko jeszcze jest ...
Strona 11 z 12