dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

monikaa13

  1. Nasz domek czyli Cedryka budowanie

    Witam po długiej przerwie.

    Niestety nie mam dobrych wieści. Co gorsza mam złe.
    Jestem już na granicy załamania nerwowego. Nie wiem co robić. Psychicznie nie wytrzymuje.
    Pozwolenie oczywiście, jak zgadliście, jeszcze nie ma. To jest jakiś kosmos. Najpierw brakło paru podpisów. Teraz podobno zagubił się gdzieś plan zagospodarowania. Pani nie może go znaleźć. Uwzięli się na nas czy jak? Wytłumaczcie mi to, bo mi się to nie mieści w głowie. ...
  2. Nasz domek czyli Cedryka budowanie

    Kurcze czas biegnie dalej, a pozwolenia nadal brak. Architekt zrobił nam nadzieję, że będzie szybko, a tu całkowita kicha. Mąż dzwonił wczoraj do starostwa i pozwolenia nadal nie ma. Pani, które się tym zajmuje twierdzi, że cały czas je robi ale przy okazji znalazła też brak jednego podpisu więc jeszcze musi skontaktować się z architektem, by coś tam podpisał.
    A ekipa ma wchodzić pod koniec maja :o Toż to się nie uda.
    Nie wiem już co mam pisać, musimy jakoś ...
  3. Nasz domek czyli Cedryka budowanie

    Pisałam wcześniej o pozwoleniu na budowę, które to niby miało być w zeszłym tygodniu. Oczywiście łatwo się domyśleć, że nie było i nadal nie ma. niestety.
    Dziś dzwoniliśmy do Starostwa i pani powiedzieła nam, że jak się wyrobi to może do piątku będzie ale pewniejszy jest przyszły tydzień. A więc dalej czekamy.

    Na działce w tym tygodniu spokój, bo deszcz za oknem spory :(

    Na weekend planujemy dalsze wiercenie dołków pod słupki ...
  4. Nasz domek czyli Cedryka budowanie

    Efekt sobotniej pracy na działce



    Sory za jakość ale zdjęcie z komórki i po słońce :wink:
  5. Nasz domek czyli Cedryka budowanie

    W piątek 1 maja jak przystało na święto pracy pracowaliśmy cały dzień. Priorytetem był kibelek, który dziś obowiązkowo musiał być zawieziony na budowę. Kibelek jaki jest każdy widział, niestety przy jego montażu został pominięty jeden, w tamtej chwili nieistotny szczegół, a mianowicie jego transport :D
    Każdy chyba zapomniał, że kibel nie ma stać u rodziców w ogródku tylko u nas na działce, na którą to ma być przewieziony naszą przyczepką szerokości 114cm ...
Strona 2 z 12