dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

monikaa13

  1. Nasz domek czyli Cedryka budowanie

    Na sobotę zaplanowaliśmy wiercenie dołków pod słupki ogrodzeniowe. Niestety z planów nici. Przyjechał szwagier z dalekiej północy i trzeba było się spotkać.
    W niedzielę za to pojeździliśmy po sklepach w poszukiwaniach drabiny. No trzeba przyznać, że fajne są. Wymyśliliśmy sobie taką 3x7 po 230zł. Jak się później okazało na razie drabiny nie będziemy kupowali, bo mój ojciec załatwił nam od swojego kolegi. Kolega nam pożyczy na razie bez terminowo :D Fajnie, ...
  2. Nasz domek czyli Cedryka budowanie

    No to lecimy dalej.

    Mąż rozmawiał z budowlańcami i im wszystko się teraz wali. Mówią, że mlei poumawiane budowy wcześniej i każdy przeciągał, a teraz każdy chce zaczynać. My też :D
    Powiedzieli, że mogą przyjść pod koniec maja.
    Czyli mimo PnB tak szybko nie zaczniemy, choć jak to wszystko policzyć...
    pozwolenie za tydzień, to już koniec kwietnia, wtedy 2 tygodnie czekania to już połowa maja, potem geodeta, wykop i zanim się obejrzymy ...
  3. Nasz domek czyli Cedryka budowanie

    Dziś dostałam WAŻNY telefon od architekta, który powiedział, że pozwolenie na budowę będzie w przysżłym tygodniu :o :o :o

    No i co ja mam teraz zrobić: śmiać się czy płakać!!!

    Normalnie mówię wam kosmos. Tak długo czekaliśmy na to pozwolenie, że jak już prawie jest to całkiem zgłupieliśmy. Nie wiemy co mamy teraz robić. Kiedy kierownik? Jakie formalności jeszcze? A co gorsza nie wiemy nadal jak zrobimy fundamenty: pełny wykop czy wykop ...
  4. Nasz domek czyli Cedryka budowanie

    A więc beczki nie znalazłam, nawet nie szukałam :D Mąż znalazł na złomie taką fajną, metalową 200l za 15zł - do kibelka idealna, trzeba było tylko wyciąć dziurę, bo beczka jest szczelna z każdej strony i gotowe. Po budowie beczkę z ziemi zamierzamy wyciągnąć (z zawartością :D ). Ciekawe czy się uda :D

    W sobotę też przywiózł aż z Sierakowic 4 beczki plastikowe 100l po 15zł każda. Będą do wożenia wody na działkę.

    Kibelek jakby co ...
  5. Nasz domek czyli Cedryka budowanie

    Wczoraj wieczorem zakupiliśmy od Pani z forum zbiornik na wodę 1000l za 50zł (dzięki Kasia)

    Dziś przyjeżdża teść i zabieramy się za zbijanie kibelka :lol: Zrobimy go z blachy, która leży u nas już 20 lat i tylko przeszkadza. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)
    Moim zadaniem jest znaleźć na złomie beczkę :D
Strona 3 z 12