dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

galil

  1. GL-293 S?odka Zosia- Atrium

    W zwiazku z tym ,że podłoga ma być z modrzewia, wystąpił problem z okładziną schodów.Dąb do modrzewia pasuje jak pięść do nosa,tak więc na zebraniu POP postanowiłem położyć drewnopodobne :lol: płytki ceramiczne(dokładnie takie same jak w korytarzu).A oto efekt.

    [img][/img]
    [img][/img]
    [img][/img] ...
  2. GL-293 Słodka Zosia- Atrium

    Będziemy robić schody.Po wylaniu nie wyszło najlepiej.Należało coś wymyśleć.Najpierw zęby :lol:


    [img][/img]
    [img][/img]
  3. GL-293 S?odka Zosia- Atrium

    Na prośbę niektórych przegladaczy reaktywuję dziennik budowy(w sumie po budowie ,bo już skończyłem-się :D ).
    Zakończyłem opowieść na zbieraniu wszelkiego rodzaju dobytku,który podobno ma się przydać.
    Wylewki zrobione ,tynki zrobione,instalacje porobione -to co zostało -wykończeniówk!!!!.
    Najpierw malowanie góry

    [img][/img]
    [img][/img] ...
  4. GL-293 Słodka Zosia- Atrium

    Zaczynamy zbierać różne rzeczy; płytki ,kuchenki ,baterie,itd .Wszystko się może przydać :D
    [img][/img]
    [img][/img]
    [img][/img]
  5. GL-293 Słodka Zosia- Atrium

    Tynki są, instalacje są ,wylewki są. Czas pomyśleć o ociepleniu poddasza.I znowu szukam ekipy w gazecie.Traumatyczne przeżycie .Pytam sie niektórych FACHOWCÓW :o , czy kiedys już ocieplali poddasza ,skoro tak chętnie się ogłaszają.Jeden z nich powiedział ,że nie ale to nie jest trudne,Też tak uważam ,ale stwierdziłem ,że na moim domku uczyć się nie będzie. W końcu znalazłem.A oto efekty ich pracy.
    [img][/img]
    [img][/img] ...
Strona 3 z 10