dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

neti

  1. Do domu coraz bliżej, czyli o C15

  2. Do domu coraz bliżej, czyli o C15

    Prace się posuwają a mi znów padł komputer w domu :x :x :x
    Tyle rzeczy do pokazania ostatnio a ja jak na złość same kłopoty z kompem :x
    Najpierw była awaria internetu, całkiem padł przez wirus, a teraz jest uszkodzony po burzy. W zyciu sie jeszcze tak pioruna nie wystarszyłam, wręcz przerażona byłam. Musiał bardzo blisko walnąć i pewnie spalił się zasilacz.
    Czekam z niecierpliwością na usuniecie problemu, zeby móc wkleic zdjęcia.

    ...
  3. Do domu coraz bliżej, czyli o C15

    Wczoraj wstawili nam okna dachowe - Velux. Po jednym w mniejszych sypialniach i jedno w "nowym pokoju" nad garażem. Ale one dają światła :o
    Szyby jednak narazie wyjeliśmy. Będą wstawione po obłozeniu i obrobieniu kominów.

    W poniedziałek wchodzi już hydraulik! :lol: Super!

    Elektryk tez pewnie jakoś niedługo. Już nawet oznaczyl z nami miejsca dla gniazdek, włączników itp.

    A dokładnie za tydzień będą wstawiać okna. ...
  4. Do domu coraz bliżej, czyli o C15

    Witam, a teraz coś specjalnie dla Nastki i Andulki :) O prysznicu bedzie...

    Odwodnienia w prysznicu bez brodzika można zrobić na dwa sposoby:

    1) Za pomocą wpustów podłogowych, wtedy najlepiej od razu podczas wylewek wziac to pod uwage zrobić lekki spadek do środka. Chociaz jak się tak nie zrobi to później tez można to wykombinować i odpowiednio płytki ułozyc.



    ...
  5. Do domu coraz bliżej, czyli o C15

    A tu ciag dalszy prac przy ogrodzeniu.

    Tu juz mamy gotowy fundament od strony drogi wewnętrzenej:



    Na obecną chwilę fundament i słupki są już wszędzie i założona jest juz częśc siatki.
    Na przęsła, które będą od strony wjazdu musimy jeszcze poczekac ok 3 tygodni.
Strona 11 z 23