dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Mags

  1. Budujemy sobie domek

    Niewiele się zmieniło, choć niemal każdego dnia jest coś do zrobienia. Piec sprawdził się znakomicie. Przez całą zimę parametry ustawione były na niskiej temperaturze , na podłogówce 35 stopni, a w domu było 21 stopni. Dom bardzo ciepły, żadnej wilgoci technologicznej. Może to zasługa materiałów, a może kolejności prac, a może wszystkiego po trochu.
    Wiosna przyniesie prace na zewnątrz. Już niech ten garaż stanie, to wtedy można nawieźć ziemii i zrobić podjazd. ...
  2. Budujemy sobie domek

    Znowu 2 miesiące minęły od ostatniej wizyty. No cóż, dom skończony to i "newsów" z budowy nie ma. Ciągle stoimy z garażem :-?
    Dom nie odebrany :cry: . A to geodeta przepada na tygodnie, a to czasu na latanie po urzędach brakuje. A tu jeszcze trzeba się do skarbówki po zwrot Vat-u wybrać 8) :D
  3. Budujemy sobie domek

    2 miesiące mnie tu nie było :o
    Życie toczy się zdecydowanie za szybko. Brak czasu na wszystko. Ale jest pięknie :D

    Dom niemalże skończony, nie ma oświetlenia i koloru w salonie. Ale czy to ważne :lol:
  4. Budujemy sobie domek

    Kuchnia złożona :D
    Tak to wygląda na dzień dzisiejszy
    [img]
    [/img]
    [img]
    [/img]
    [img] ...
  5. Budujemy sobie domek

    Dziennik spadł na łeb na szyję :oops:
    Nie mam czasu na nic, dniu brakuje kilka godzin conajmniej. Ostatnie prace skupione były na kuchni, ponieważ za kilka dni przyjeżdżają wreszcie meble. Sprzęt niemalże skompletowany. Był problem z okapem i zmywarką. Podłogi skończone w kuchni i korytarzu. Zakupione farby do kuchni będą mieszane z pigmentami. Farby Duluxa, o których myślałam, nie nadają się do kuchni. Nie wiem co to wyjdzie, ale już mi wszystko jedno. Jestem zmęczona ...
Strona 1 z 49