dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

boguslawskia

  1. Lote II

    No i w końcu działka kupiona.

    1. Umowa warunkowa rano 11.30
    2. Zrzeczenie się Gminy z Prawa Pierwokupu.
    3. Umowa przeniesienia prawa własności godz. 14.00.

    I mam w końcu swoje 9 Arów.
    Ale jak zawsze wszystko z atrakcjami. U notariusza okazało się, że jedna ze stron zapomniała dowodu osobistego.
    Ale po lekkiej zwłoce i dowiezieniu brakującego dokumentu już poszło bez problemów.

    W przyszłym tygodniu odbieram mapy ...
  2. Lote II

    Kolejny dzień za nami.
    W piątek wieczorem się okazało, że uległ zniszczeniu oryginalny odpis z orzełkiem księgi wieczystej... ten do notariusza !!!

    Dzisiaj od rana w Księgach wieczystych.
    Ale dzięki bardzo miłym Paniom udało się, jutro rano 8.00 odbieram nowy odpis księgi. Na 10.30 do notariusza.

    Przy okazji dowiedziałem się u Notariusza*, że jak ktoś ma WIECZYSTE PRAWO UŻYTKOWANIA BEZ ZABUDOWY to umowa musi być etapowa:
    1. Umowa ...
  3. Lote II

    Czeka nas jeszcze wizyta u notariusza.
    U Pana należy się umawiać tydzień wcześniej..., co za czasy.

    Przy okazji jak ktoś ma kredyt w walucie, sprawdźcie w Banku czy możecie go spłacać przez konto walutowe.
    Unikniecie dodatkowych 10gr marży banku :evil:
  4. Lote II

    Witam,
    Kolejny dzień załatwiania.
    Dzisiaj była wizyta w kolejnym banku czyli BKO BP. Oferta jest interesująca :lol:

    Co do punktu 8) Ich podpowiedzi są cenne bo wiemy o co pytać. Aczkolwiek mamy już ciekawsze propozycje oprocentowania, tzn: LIBOR + MARŻA BANKU.

    Rano Firma budująca ściany dostała projekt domku do analizy kosztów - mają przygotować kosztorys.

    Jak dobrze pójdzie to we wrześniu będą już fundamenty, mam już ...
  5. Lote II

    Witam Wszystkich,
    Dopiero zaczynamy budowę. Więc na razie kilka słów o początkach...

    Wybraliśmy z żoną projekt domku LOTE z pracowni Archipelag.



    Do oryginału wprowadziliśmy kilka zmian:
    1. Łazienkę przenieśliśmy do centrum domu. Dzięki temu mamy piony do wyprowadzenia w przyszłości na poddasze. Kosztem braku okna.
    2. W miejscu oryginalnego położenia łazienki i pralni ...
Strona 11 z 11