dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Do_rota

  1. Dziennik NASZEGO domu

    :oops: :oops: :oops:

    Wstyd mi, że tyle czasu tu nie zaglądałam.
    Mam kilka zdjęc, z aktualnego stanu domu, więc je wkleję.


  2. Dziennik NASZEGO domu

    Właśnie mogę stwierdzić, że kuchnia skończona. Przy montażu zabrakło kilku elementów (jeden front i dwie maskownice) no i dopiero teraz doczekałam się końca. Dzisiaj też mają zamontować kabiny ( tę która się im stłukła :x i tę, która przyszła lewa za miast prawa :x :x ) Tak więc dopiero teraz zapanuje w domu pełnia szczęścia i dzieci przestaną korzystać z naszej łazienki :wink:
    Może po zakończonych pracach uda mi sie dotrzymać słowa i zrobić kilka zdjęć. ...
  3. Dziennik NASZEGO domu

    No dzisiaj na czopuchu trawertyn położono, jutro jeszcze kolor.
    Na jutro zaplanowano też pokrycie tarasów powłoką impregnacyjną.
    Mam akurat porobione zdjęcia schodów i barierki więc je wklejam.







  4. Dziennik NASZEGO domu

    W domu czujemy sie już jak u siebie (chociaż plątający się wykończeniowcy psują nastrój) czekam na nadanie numeru i będziemy mogli sie zameldować.
    W zeszłym tygodniu wymieniono nam drzwi w komiku i teraz mam nadzieję będziemy mogli skończyć czopuch. Potencjalnych czytających ostrzegam aby sprawdzili kominek zanim uregulują zapłatę za niego. Czy nie okapca się szyba, czy nie gwiżdże itp . I nie dajcie się zwieść, że to drzewo mokre (jeżeli macie sezonowane), czy ...
  5. Dziennik NASZEGO domu

    No komputer podłączony (prawie jako ostatni w domu jako rzecz nie niezbędna do życia :wink: ). Teraz mogę powiedzieć, że w domku mieszka się świetnie. Mieszkamy prawie półtora tygodnie - zobaczymy co powiem za rok :D
    Oczywiście bez wpadek sie nie obeszło. Gdy myślałam, że już wszystko wysprzątałam w sobotę pan od kafli na tarasie fugując spojrzał do góry i w części przed gabinetem ujrzał plamę :o . Nad plamą jest wanna więc od razu zabrali się do kucia obudowy ...
Strona 1 z 31