dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

wasiek

  1. GRANAT - d?ugie dzieje pewnej budowy

    Trochę skomplikowało się moje życie zawodowe. W zwiazku z tym musimy wstrzymać wszelkie prace budowlane i zagospodarowania przestrzennego. Przełoży się to na brak tynku na budynkach, brak dokończenia tarasu, który tylko zalejemy betonem a drewno położymy w przyszłości dalszej lub blizszej.....sama nie wiem kiedy ... :-(
    Jestem wsciekła, zła......nigdy nie przypuszczałam co może zrobić inny człowiek, żeby wejśc wyżej o kilka szczebli na drabinie kariery....włos mi się ...
  2. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Długo nie pisałam ale też niewiele się u mnie zmienilo. Caly czas robimy porzadki przed domkiem. Mam już nawet "warzywnik" a w nim posadziłam pomidory, ogórki, fasolke szparagowa, marchewke i rzodkiewke......normalnie jak w prawdziwym ogrodku warzywnym ......Cały warzywnik będzie ogrodzony płotkiem, żeby zwierzeta i psy nie wchodziły mi tam....



    Do tego rozgrabiamy jeszcze ziemię, ponieważ przez ...
  3. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Długo nie pisałam i nawet nie zaglądałam.....brak czasu i jak zwykle internetu.....
    Zima sie w koncu skonczyła i powoli zawitała wiosna. U nas wprawdzie jeszcze daleko do prawdziwej wiosny ale powoli juz tez ja widać....tulipanki maja dopiero z 10cm, migdałki mają dopiero napeczniałe pąki kwiatowe, róże puściły dużo nowych pędów, trzmielina niestety, nie przetrwała pod sniegiem. Po prostu zgniła...:-(
    Pogoda nastraja do prac na zewnątrz, więc zamówiłam piasek ...
  4. GRANAT - d?ugie dzieje pewnej budowy

    Sporo czasu minęło jak ostatnio pisałam..... :D no ale niestety, ciagły brak czasu to zmora dzisiejszych czasów + brak szybkiego internetu ... i mamy takie własnie czarne dziury w dzienniku.... :roll:
    No ale po kolei.....:-)
    Zima długo nas trzymała w swoich okowach.. jak wszędzie zresztą....najwiecej frajdy miał wnuk podczas zabaw na sniegu......:-) mąż duzo, duzo mniej bo ciągłe odsniezanie ....wiecie przyjemne nie jest...No, ale teraz już sie skończyło...:-) ...
  5. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    No i dowiedziałam sie, że mam nowy model samochodu... :D z wersji sedan zrobił się kombi.... :D :D :D a stał tylko kilka dni na sniegu...



    A tu ..... droga do zjeżdżalni na sankach...... :D



    i widok z tarasu.....

Strona 1 z 72