dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

wasiek

  1. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Zima, zima i to jaka.....zasypało nas totalnie....wszędzie pieknie jak w bajce....tylko bajka sie skończyła jak trzeba było wyjechać samochodem... :wink: łopata w ręce i do odsnieżania....Śniegu napadało tak dużo, że nasz wnusio to miał go aż za kolana i zabawę przednią....

    Babcia też przy tym korzystała ze swieżego powietrza i razem z wnusiem bawiła się... :D :D :D
    ...
  2. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Dzisiaj gapowe płaci mąz..... :D :D :D wczoraj miał dosypać węgla do zasobnika ale stwierdził, że jeszcze do rana wystarczy węgla... :D :D :D Po czym jak wstalismy, zjedlismy śniadanko ( dzisiaj nie musiałam jechać rano do pracy ) przez zupełny przypadek dotknął rurę przy zasobniku na wodę w pomieszczeniu gospodarczym.....a ona zimna... :o :o :o Oznaczało to tylko jedno...piec wygasł.... :P :P :P Bardzo ale to bardzo szybciutko ubrał się i pognał do kotłowni. Wrócił ...
  3. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Ciężki dzisiaj miałam dzień. Choroba mnie nie opuszcza a to nie sprzyja dobremu samopoczuciu... :( W domku prace posuwaja sie bardzo powoli, bo chyba zaraziłam męża.....dzisiaj pomalował wnetrze okien w salonie a to juz oznacza przygotowanie do malowania salonu...powiesił również lampe w korytarzu. Jest to pierwsza prawdziwa lampa w domku. Jutro powiesi druga w gospodarczym a reszte ... trzeba dopiero kupic....
    Dzisiaj w nocy, po raz pierwszy, obudziło nas szczekanie Harego....mieszkamy ...
  4. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    No a teraz zdjęcia jak to wygląda. W rzeczywistości kolor jest o ton jaśniejszy niz na zdjęciach....







    Najbardziej kolorystycznie pasuje zdjęcie drugie...to jest taki ciepły beż...jasny...i ...
  5. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Własnie wieszamy okap nad kuchenką a wczesniej pomalowaliśmy kuchnię. Wybraliśmy kolor, który wydawal nam sie ok ale niestety, po pierwszym malowaniu wyszla nam jakas morela.... :o :o :o :o a chcieliśmy cos jasnego. Dobrze, ze mamy w domu biała taka sama lateksowa farbę, więc po namysle dolaliśmy połowe białej farby i......wyszedł taki kolorek o jakim myslelismy... :D :D :D pasujący do kamienia...
    Okap juz wisi i fajnie wyglada na swoim miejscu....kolejna rzecz posunieta ...
Strona 11 z 72