dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

wasiek

  1. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Zima, piękna zima ..biała szata zdobi teren dookoła domku.....śniegu jest dużo a nawet bardzo dużo...a to wszystko przekłada się na .....odsnieżanie... :) Do tej pory to wszystko, czyli cała kostke i droge wyjazdową sam odsnieżał mój mąż a troche tego jest. Wczoraj natomiast ja też zabrałam sie do odśnieżania i powiem, że cale dwie i pół godziny spedziliśmy wspólnie z mężem na odsnieżaniu..... a snieg dalej padał i padała i padał....
    A teraz parę zdjęc z ...
  2. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Muszę jeszcze napisać, że jesteśmy juz po pierwszej kolędzie w Naszym domku... :D ....mówiąc prosto, domek został poświecony no i teraz moze byc tylko lepiej... :D :D :D a mieszkancom musi sie wszystko udawac...czytaj zarabianie kaski...hihihihihihi....
    A mam ci ja pomysły, oj mam, ...... :D :D
  3. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Wszystkiego Najlepszego na ten Nowy 2010 Rok, dla wszystkich tutaj zagladających, spełnienia wszelkich marzeń nie tylko budowlanych....

    No i mamy juz połowę stycznia.....piekną połowę bo zima mocno trzyma... :D :D Naokoło jest bardzo pieknie, zwłaszcza w takie dni jak wczoraj, gdzie słońce tak pięknie świeciło i drzewa były tak pieknie ośnieżone a w powietrzu fruwały takie małe świecące płatki śniegu....
    Aż chce się spacerować i patrzeć jak nasz ...
  4. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

  5. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Wszystkiego najlepszego po Świetach.... :D :D :D
    Boże Narodzenie nie było białe ale mam nadzieje, że Nowy Rok bedzie .... :D
    Teraz tez mogę się pochwalić, że............................................... .........
    MAMY JUŻ ODBIÓR DOMKU....
    Miałam troche przebojów z zebraniem dokumentów ale to wszystko juz za mną....az nie moge uwierzyc.... :D :o :roll: :P
    Kosztowało mnie to wszystko ponad 3000 pln i troche był to nieprzewidziany wydatek na koniec ...
Strona 2 z 72