dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

wasiek

  1. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    W natłoku tego wszystkiego , zapomniałam o bardzo ważnej sprawie.... a mianowicie.....:D :D UWAGA.....
    w dniu dzisiejszym odebrałam decyzję przydzielenia numeru dla naszego domku...
  2. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Kotłownia cały czas się robi... :) Dzisiaj zalewali strop powoli ale cały czas do przodu. W środku jest juz obrzutka czyli przygotowane do położenia płytek. Teraz trzeba będzie troszke poczekać, żeby wynieść mały lasek ze środka i juz będzie można kłaść płytki...
    A to zalewanie stropu....Tutaj będą schody drewniane na górę...


  3. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Pogoda, hm :evil: miała być dobra a wcale tak nie jest :x Zimno i nie bardzo mozna robic cokolwiek na zewnątrz. Oj niedobrze, niedobrze....
  4. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Tak wygląda nasza kotłownia...


    A tutaj dochodzą rury preizolowane i stąd pójdą dalej do naszego pieca. Miejsce jest przedzielone na zbiór eko groszku na zime... :D :D :D

  5. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Kotłownia przygotowuje się do płytkowania....ale nie mamy jeszcze płytek... :) Jutro chyba pojedziemy na zakupy bo mam nadzieję, że już niedługo będzie można spokojnie kłaść płytki i wtedy podłączymy piec...ech, nie mogę się doczekać, żeby zacząć grzać w domku...
Strona 51 z 72