dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

braza

  1. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    Sen niestety nadal pozostaje snem, marzenie niespełnione ... niech mnie ktoś przyyyytuuuuliiiii ....

    Zima rozpanoszyła się na dobre! Twardo wczepiła się pazurami i za diabła nie chce odpuścić! Zmusiła mnie nawet do nadludzkiego wysiłku... machania zwykłą łopatą w celu oczyszczenia drogi ewakuacyjnej ... no że ja nie kupiłam łopaty do śniegu :-? Mój instynkt samozachowawczy szlak trafia :-?
    W domu jednak ciepło to i widoki za oknem można podziwiać beztrosko ...
  2. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    Jest tutaj … stoi dumnie błyszcząca, lśniąca, pachnąca nowością! Z niedowierzaniem przyklękam tuż przy niej muskając delikatnie palcami krawędzie. Drewniane uchwyty lśnią blaskiem lakieru bezbarwnego, spod którego wyraźnie widać zarys słojów. Stalowe elementy, zimne przecież w dotyku sprawiają, że robi mi się gorąco pomimo 8 stopniowego mrozu. Z powrotem przyjmuję postawę pionową w celu przejścia na drugą stronę i ponownego napawania się cudownym widokiem. Jest!!! ...
  3. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    Zaczęłam poszukiwania pieców kominkowych ... na co i po co wyjaśnię inną razą :D Kilka wpadło mi w oko, więc żeby się nie zawieruszyły to sobie powklejam:

    Piec kominkowy Romotop Malaga

    siena II - Romotop
    ...
  4. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    Ponownie przeprowadzam akcję ratowniczą mojego mój Ty Boże dziennika. Krótka noworoczna fotorelacja:

    Tak zwane "wiejskie klimaty" - zupełnie niezamierzenie :o


    Stół nawet wkomponowany w salon ... taka mnie myśl nachodzi, żeby go zostawić w tym miejscu na dłużej
    ...
  5. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    Moc życzeń na Nowy Rok

    W Nowym Roku życzę przede wszystkim szczęścia i zdrowia! Całą resztę można albo kupić, albo upozorować.

Strona 4 z 33