dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

radzikkm

  1. Dziennik Iwonki i RAdzia -->>Szmaragd 2G<<--

    Nadeszła niepokomna chwila :P dach skończony tzn. prawie, bo murarze jeszcze kominów nie wyciągnęli a więc jeszcze na chwile będą musieli cieśle wrócić. Teraz załatwiam drugą transze kredytu i do boju. Razem z kumplami z pracy będziemy robić tynki a instalacje elektryczną wraz z ojcem. Trzeba w końcu zaoszczędzić troszkę. Kumpel miał kiedyś firmę budowlaną więc jest w temacie i weźmie około 10 zł za metr czyli o połowę taniej niż normalnie 22 zł masakra. Poniżej ...
  2. Dziennik Iwonki i RAdzia -->>Szmaragd 2G<<--

    Cieśle już weszli na budowę i ostro brną do przodu niestety okazało się, iż moja ekipa murarska podniosła mi znacznie ściane kolankową :( tzn o dwa suporeksy tj 50 cm :( co spowodowało iż w normalnym stanie pokoje na górze by miały po 3.7m masakra :( zamówiłem nowe jętki by bylo ok . Tak to jest jak kierownik budowy nie zawita na budowe. Na podbitkę zakupiłem buazerie w obi 72 zł za 3m2 którą właśnie malują a pniżej zamieszczam zdjęcia z działki oraz zakończenia naszych ...
  3. Dziennik Iwonki i RAdzia -->>Szmaragd 2G<<--

    Witam w Nowym 2008 Roku :)
    Pogoda jakoś znacząco nam nie daje się we znaki dlatego też będziemy robić dach. Znalazłem cieśle z mojego osiedla więc blisko będzie miał :)
    Więźba już jest nawet zaimpregnowana, dachówke zmówiłem w Cegpolu, dachówka niemieckiego producenta meyer-holsen, poniżej dane producenta:
    http://meyer-holsen.de/produkte/engl...linie_klassik&
    na dodatek dostałem 5% upustu :) bo z polecenia mojego cieśli. ...
  4. Dziennik Iwonki i RAdzia -->>Szmaragd 2G<<--

    Witam!!!
    Minęły dwa miesiące od ostatniego wpisu, troszkę się rozleniwiłem i nie pisałem. Niestety to też wina mojego wykonawcy, który stawiał mi mury i przeciągnęło się to do dziś. Ale wreszcie skończyli a ja niemalże nerwicy się nabawiłem hrrrryyy. Między czasie wzięliśmy ślub z moja Iwonką i żyjemy już sobie razem :) Jak zobaczycie na zdjęciach wszystko powyciągane i schody też porobione. Teraz przyszedł czas na dach mam już ekipę która wchodzi na budowę ...
  5. Dziennik Iwonki i RAdzia -->>Szmaragd 2G<<--

    Nadeszła pora uaktualnić informacje o naszej budowie :)

    Strop już niemalże cały położony, wszystko wyprostowane i jak narazie jest ok. Był już pan od kanalizacji i określiliśmy położenie pionów. Zmieniliśmy tą ściankę w kuchni tzn. zburzyliśmy ją i postawiliśmy filarek 30 na 20 cm :) zbrojony tak więc leprzy niż tamta ścianka. Spiżarka została zlikwidowana w zwiąsku z tym, iż będzie piwnica. Tak więc będzie ogromna otwarta powirzchnia bardzo mi się ...
Strona 1 z 5