dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

minkapinka

  1. W kulcie prostoty :) czyli skomplikowana historia z (mam nadziej?) Happy Endem

    Zrobiłam kolejny wariant kuchni, bo ten wcześniejszy chyba jest za symetryczny.



    Uploaded with ImageShack.us
  2. W kulcie prostoty :) czyli skomplikowana historia z (mam nadzieję) Happy Endem

    Spędziłam wczoraj pół dnia na rysowaniu innych wersji kuchni i stwierdziłam, ze pierwszy projekt jaki zrobiłam jest najlepszy. Kuchnia w założeniach ma 3,5m x 4,8m. Widzę, ze trzeba będzie poszerzyć dom o 10 cm, wtedy kuchnia będzie miała 3,6m. Bardzo ułatwi to też układanie płytek, zmieszczą się bez przycinania płytki 60cm x 60cm.
  3. W kulcie prostoty :) czyli skomplikowana historia z (mam nadzieję) Happy Endem

    jeszcze taka zabudowa wpadła mi w oko, ale obawiam się, ze będzie za ciężko wyglądała
  4. W kulcie prostoty :) czyli skomplikowana historia z (mam nadzieję) Happy Endem

    Zastawiam się nad gabinetem - biblioteką. Będzie przedłużeniem salonu, z rozsuwanymi drzwiami. Męczy mnie forma regalu na książki - musi wyglądać lekko, ale zależy mi też na szufladach. Na razie spodobała mi się taka forma, oczywiście cały biały:



    Uploaded with ImageShack.us
  5. W kulcie prostoty :) czyli skomplikowana historia z (mam nadzieję) Happy Endem

    Podoba mi się takie doświetlenie klatki schodowej, ale obawiam się, ze koszt będzie spory. I zastanawiam sie jak często trzeba to czyścić???


    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us
Strona 1 z 6