dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

minkapinka

  1. W kulcie prostoty :) czyli skomplikowana historia z (mam nadzieję) Happy Endem

    Z myslą o garderobie szukałam drzwi wewnętrznych z lustrem. I znalazłam :) Oczywiście chcę białe :)


    Uploaded with ImageShack.us
  2. W kulcie prostoty :) czyli skomplikowana historia z (mam nadzieję) Happy Endem

    zachorowałam na taki dywan do pokoju córki, ociepli biały pokój



    Uploaded with ImageShack.us
  3. W kulcie prostoty :) czyli skomplikowana historia z (mam nadzieję) Happy Endem

    Moje dziecko marzy o Bubble Chair do swojego pokoju, trzeba przyznać, ze jak na ośmiolatkę ma dobry gust :D



    Uploaded with ImageShack.us
  4. W kulcie prostoty :) czyli skomplikowana historia z (mam nadzieję) Happy Endem

    Teraz trochę o pokoju córki - ma być oczywiście biały :D - białe ściany, białe meble. Dodatki będą kolorowe.
    Meble prawdopodobnie zamówię u stolarza, będą inspirowane projektami włoskiej firmy ZALF.
    Mam juz nawet rozrysowany pokój, ale nie wkleję, bo moje rysunki nie nadają się do pokazywania :D:D:D



    Uploaded with ImageShack.us

    ...
  5. W kulcie prostoty :) czyli skomplikowana historia z (mam nadzieję) Happy Endem

    i jeszcze jedne schody, ktore zwróciły moją uwagę, tylko mam wrazen ie, ze szyba wisi w powietrzu :D, więc to raczej do oglądania niż realizacji


    Uploaded with ImageShack.us
Strona 2 z 6