dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

RAIDER12

  1. LIBRA BOŻENY i JACKA

    Nie zaglądalem tutaj dawno ponieważ mam zamiar dopiero zamieścić końcowy efekt mojej pracy,opowiadanie o każdym detalu i zakupach jakiś materialow,codziennych problemach z budową to nie dla mnie ale jestem już na takim etapie że mogę w skrócie poinformować co się przez ten czas działo.Załozyłem sobie że dom wybuduję i zasiedlę w rok od wbicia pierwszej łopaty i tak się stanie,aktualnie jestem już na etapie gładzi w środku a na zewnątrz mam dom już wytynkowany kończone ...
  2. LIBRA BOŻENY i JACKA

    Tak jak mówilem wcześniej moj dziennik nie będzie opowiadał o moich radościach zwiazanych z budową tylko będzie odnotowywaniem tego co sie dzieje na budowie.Dzisiaj rozpoczęlem dlugo oczekiwany drugi etap po stanie 0 czyli budowę murów do gotowej plyty,ten stan przewidywany jest na 22 pażdziernika i zależy to od pogody,z tego co zdążyłem już zaobserwować oszczędności na budowie systemem gospodarczym będą znaczne i nawet wieksze jak sam zakladałem,prowadzę ścisłą ksiegowośc ...
  3. LIBRA BOŻENY i JACKA

    Rozpocząłem budowę i jestem na etapie fundamentów i już udalo mi sie zaoszczędzić trochę grosza bo kupilem beton bez watu,druga dobra wiadomość to ta że dobrze zrobiłem decydując sie na system gospodarczy bo widzę że według kosztorysu przedstawionego mi przez firmę która początkowo miała budować mój dom już na samych fundamentach zaoszczędziłem 16000 a to dopiero początek budowy i oby tak dalej,jeśli na każdym etapie zaoszczędzę podobnie to będzie rewelacyjnie!,na ...
  4. LIBRA BOŻENY i JACKA

    Dzisiaj historyczna chwila PO PIECIU MIESIACACH! zmagań z papierami otrzymalem decyzje o pozwolenia na budowę,
    teraz czekam na uprawomocnienie i powiadamiam nadzór o rozpoczęciu budowy NARESZCIE !!!
  5. LIBRA BOŻENY i JACKA

    Niedługo rozpoczynam budowę,w tym dzienniku będzie sie mozna dowiedzieć
    o wszystkich kosztach zwiazanych z budowa domu bez żadnej sciemy,nie mam nic do ukrycia,każdy kto zapyta odpowiem.Mam ekipe nie najtańszą ale sprawdzoną na razie jestem w doskonałym humorze a jak nastrój będzie mi sie zmieniał w trakcie budowy też o tym poinformuję,nie będe publikował zdjeć poszczególnych etapow budowy a dopieto efekt stanu surowego.Zaczynam ok 15 września i to by bylo na tyle.