dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

btx

  1. Dziennik budowy - Adela z Archipelagu (btx)

    po prawie dwóch tygodniach mieszkania w Adeli, mogę chyba napisać coś o pierwszych wrażeniach:
    1. mieszka się fajnie 8) - piszę to bo już chyba milion osób mnie o to pytało
    2. jest naprawdę dużo sprzątania. Właściwie codziennie po dwa razy można odkurzać, a syf ciągle wraca. A układanie parkietu, cyklinowanie i montaż balustrady dopiero przed nami...
    3. Jest sporo miejsca - łazienki, kuchnia i pokoje duże, łącznie z salonem, o którym większość ludzi ...
  2. Dziennik budowy - Adela z Archipelagu (btx)

    No i w końcu nadszedł TEN długo oczekiwany dzień:

    29.08.2009 - PRZEPROWADZKA

    Po przewiezieniu kilkunastu kartonów z rzeczami w tygodniu, na sobotę zostało tylko ......następne kilkanaście kartonów i ok miliard innych rzeczy. Zrobiliśmy 4 kursy na dwa samochody wyładowane pod dach.
    A niby nic z mieszkania nie zabieraliśmy :lol:

    Niedziela to rozpakowywanie i sprzątanie.
    Pierwsze trzy doby byłem sam, Kobity moje spały u mamy, więc ...
  3. Dziennik budowy - Adela z Archipelagu (btx)

    jako że do oficjalnej przeprowadzki pozostał niecały tydzień, zaczynamy powoli sprzątać.
    Po sprzątaniu brud nanosi się na nowo... Miłe wrażenie robią czyste okna - wreszcie coś przez nie widać :lol:
    Wczoraj prawie spaliłem odkurzacz - chyba nie nadaje się do pyłu:lol:. Na szczęście w porę zauważyłem, że zaczyna się topić obudowa i zorganizowałem mu chłodzenie. Wygląda na to, że jeszcze trochę pochodzi.
    Odkurzacz przemysłowy, który udostępnił ...
  4. Dziennik budowy - Adela z Archipelagu (btx)

    hehe, troszkę minęło od ostatniego wpisu, bo cały czas albo w pracy albo na budowie. Do przeprowadzki zostały niecałe dwa tygodnie.

    TERMIN 29-30.09 jest na dzień dzisiejszy nieodwołalny - wczoraj zadzwonił człowiek zainteresowany wynajęciem naszego mieszkania, a dzisiaj był z rodzinką obejrzeć chyba się dogadaliśmy odnośnie ceny i warunków. Prawdopodobnie jutro podpiszemy umowę.
    To oznacza, że 1 września musimy oddać mieszkanie....

    Na budowie ...
  5. Dziennik budowy - Adela z Archipelagu (btx)

    Cytat Napisał btx
    .
    Muszę się tylko zorientować jak się podłącza włączniki schodowe, bo narazie to dla mnie czarna magia
    hehe, prosta sprawa...

    Na górze wszystkie pstryczki założone, zostały jeszcze na dole, ale tych nie byliśmy w stanie do dzisiaj kupić. :-?

    Malowanie części mieszkalnej praktycznie skończone, jest jednak poprawka w obudowie kominka więc szpachlowanie i malowanie będzie musiało zostać powtórzone :x
    Dzisiaj pan zaczął przygotowywać ...
Strona 1 z 25