dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

olorobal

  1. [Już nie] rudera Olorobala....

    Mam niedobre przeczucie, że dach bedzie trzeba rozebrać. Prawdopodobnie słupy oparte są na stropie, a ten trzebaby wymienić......
    Mam nadzieję, że to wszystko wynik moich niedokładności pomiarów inwentaryzacyjnych. Ale bardzo w to wątpię :( :(

    Choć z drugiej strony i tak kiedyś czeka nas wymiana dachu, a przynajmniej jego rewmont...
  2. [Już nie] rudera Olorobala....

    Dziś byłam pomierzyć poddasze. Mój tata kosił ogród.... Przy okazji pocykałam trochę fotek, żeby łatwiej było rysować...

    Ujęcie elewacji


    Strop wypełniony polepą.....


    Nasze schody
    ...
  3. [Już nie] rudera Olorobala....

    No i kicha.... Miało być koszenie, a u nas leje jak z cebra :evil: :evil: :evil:

    Ale równocześnie dzwonię i pytam.... Dowiedziałam się, że z UM jest dofinansowanie do kotła ekologicznego (przyda się). A co do kolektorów i przydomowej poczyszczalni ścieków to jeszcze nie wiadomo, bo nie ma regulaminu na jakiej podstawie dzielić kasą :? Rozważamy więc na ile nam sie co opłaci. Kocioł będzie na pewno, nad resztą myślimy.....
  4. [Już nie] rudera Olorobala....

    No i stało się....
    Dnia 29.08.2007r. zakupiłam z mężem dom z 1938r. :D:D:D:D

    Budynek jest patrerowy, częściowo podpiwniczony z zamieszkałym poddaszem. Na razie jest tam 120 m2 powierzchni użytkowej, ale masa miejsca jest nie wykorzystana. My sobie co nie co tam przerobimy :)
    Stan - nie aż taki zły 8)
    Działka ma ponad 1100m2. A na niej jeszcze stodoła i komórki :) Za stodołą "sad" ...
Strona 13 z 13