dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

KSERO

  1. dom z duszyczką

    Sentymantalnie
    Znalazłam pierwsze marzenia o domku :lol:


    Miałam wtedy w budrzecie codziennie na kanapkę, a czasami jeszcze mniej.
    Jak kupiłam jakąś książkę, albo np adidasy, to na bułkę co 2 dzień....
    ale było wesoło i sympatycznie... zawzdychałamsięsentymantalnie
    To było no kilkanaście lat wcześniej za czasów politechnicznych ...
  2. dom z duszyczką

    w robotach różnych zastój. Robię plany i nic poza tym. Nie mogę zebrać się do podjęcia decyzji, a może to obawa przed wpuszczeniem wwachowcow. Sama nie wiem. Jesienna szaruga mnie przytłacza.
    Pcham się pomału do przodu, ale trochę za wolno... :(
  3. dom z duszyczką

    Piękna pogoda idę kosić trawę. Czy ostatni raz w tym roku? :-?
  4. dom z duszyczką

    No i nie zamówiłam jeszcze drzewa. Palimy brzozą, która zostałą z tamtego roku. Znów robię ten sam błąd i zamiast zamawiać w kwietniu zamawiam przed zimą.

    Z tymi podłogani i deskami podłogowymi muszę się poważnie zastanowić, bo jak się okazało po zdarciu farby faktycznie ciekawe drewienko z pod spodu się wyłąnia, no i podłoga byłaby oryginalna. Na parter w połączeniu z kamieniem na pewno by wystarczyło tych desek. Pozostaje jeszcze pytanie, co z górą. ...
  5. dom z duszyczką

    Minął wrzesień i całe pracowite wakacje.

    Niektórzy mówią, że mało się działo. Niestety część spraw łącznie z ogrzewaniem jeszcze nie ruszona.
    Za to parapety dwa już osadzone pod oknami, drzew nie ma, w pokoju na dole i na górze wykonana część instalacji elektrycznej, otynkowana na nowo ściana, zaplanowane dokładnie wszystkie kaloryferki i rozmieszczenie kotłowni. Szpalety zewnętrzne oprócz jednego problemowego okna na dole wykonane, przygotowany w ...
Strona 2 z 12