dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

nastka79

  1. Nastrojowy pod Toruniem

    No i jak widać powyżej zalewanie odbyło się planowo. Właściwie, to nie planowo, bo miało się rozpocząć w sobotę między 8.30 a 9.00, a jak przyjechałam z mężem o 9.00 na plac budowy, to już był prawie koniec. Okazało się, że zaczęli o 7.00. Ale zdjęcia zdążyliśmy zrobić. Możliwe, że to jakaś opatrzność nas ochroniła, bo było tak zimno, że raczej bym tam nie wytrzymała trzech godzin...

    Dziś ekipa zaczyna nam murować ścianki fundamentowe, więc pewnie ...
  2. Nastrojowy pod Toruniem

  3. Nastrojowy pod Toruniem

    Kiedy załatwiały się nasze papierki do pozwolenia, my wywierciliśmy na działce 2 studnie (oczywiście nie własnoręcznie, za pomocą studniarza) i zaczęliśmy załatwiać prąd. Prąd miał być dzisiaj, ale jakoś nikt nie dzwoni żebym odebrała licznik, więc myślę, że z dzisiaj nici... Oczywiście na razie mamy tylko skrzyneczkę budowlaną.

    Wczoraj mieliśmy spotkanie z Panem od oczyszczalni, który zaproponował nam Oczyszczalnię wierzbową, na którą prawdopodobnie ...
  4. Nastrojowy pod Toruniem

    Myśl o budowaniu zakiełkowała w nas we wrześniu 2006. Właściwie jakieś tam ziarenko tkwiło w nas od zawsze, ale dopiero w zeszłym roku zaczęło do nas docierać, że może faktycznie jest to realna perspektywa.

    Piszę my, a właściwie nie wiecie co to za "my". Chodzi tu o mojego męża i o mnie. No i oczywiście o naszego kota, który niestety słabo się udziela... :wink:
    Poza tym w całe przedsięwzięcie zaangażowana jest także siostra mojego męża, ...
Strona 18 z 18