dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

mowaleria

  1. Sasza w Borówcu

    Przepraszam za przerwę ale zbytnio nic się nie dzieje. Dzisiaj przyjechali panowie z ogłoszenia po gruz. Tak jak przyjechali tak sobie pojechali bo stwierdzili, że ręcznie nie dadzą rady tego załadować :evil: :evil: :evil:
    A już się cieszyłam, że pozbędziemy się tego i że zrobi się trochę więcej miejsca na działce - trudno, będziemy dzwonić do kogoś innego :roll:
    W przyszłym tygodniu planujemy się okopać i zrobić drenaż, tylko nie bardzo wiem gdzie ...
  2. Sasza w Borówcu

    Każdy dzień długiego weekendu spędziliśmy na działeczce.
    Robiliśmy porządki na działce i w domku :lol:
    W domu zdjęliśmy wszystkie stemple, powynosiliśmy bloczki na których stały stemple i pozamiataliśmy. W sumie wymietliśmy z domu około 6 taczek pyłu, piachu i drobnego gruzu. Po usunięciu stempli zrobiło się naprawdę dużo miejsca w domku.
    Na działce poukładaliśmy drewno, zrobiliśmy stół z desek i ławeczkę :wink:
    Poza tym codziennie przyjmowaliśmy ...
  3. Sasza w Borówcu

    Niniejszym informuję, iż zakończyliśmy dach :lol:
    Przeszedł próbę wody - przecieki, które wystąpiły przy kominie zostały zlikwidowane - bardzo mi się to podoba :lol:




    ...
  4. Sasza w Borówcu

    Dzisiaj spędziliśmy prawie cały dzień na naszej działeczce.
    Pogoda dopisała - dzieciaszki złapały pierwszą opaleniznę na twarzach :wink:
    Zjedliśmy pysznego grilla - pierwszy na naszej ziemi :wink:
    Było cudnie.
    Zaplanowałam wstępnie meble w kuchni :lol: oraz rozkład gniazdek i włączników świateł, a poza tym posprzątałyśmy z koleżanką w garażu.
    Nie chcecie wiedzieć ile nie zjedzonych śniadań znalazłyśmy :o :roll: :wink:
  5. Sasza w Borówcu

Strona 2 z 12